Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy székely fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy székely fiút (de Magyarországon lakik) elvileg tényleg másabbak, máshogy vannak nevelve, mint egy átlagos magyar fiú, aki nem székely?

Figyelt kérdés

Illetve, mennyi az esélyem, hogy csal a látszat vele kapcsolatban? Csak pozitív tulajdonságai vannak.

én 16L, ő 17F


2011. jún. 23. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem, édesapám, csak megyek hazafelé.
2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

másképpvannak nevelve,rendesebben...(mivel énis székely vagyok,innen erdélyből)

sztem nem veszithetsz vele semmit!

2011. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nemtudom, hogy mit akarsz azzal, hogy csal a latszat. En is szekely vagyok es ember. Minket is neveltek es szerintem nagyon is jol mi is ugyan ugy elunk mint ti enmtudom, hogy hogyan gondoljatok satorban lakunk vagy tudom is en?
2011. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem, nem. nem a diszkriminációra értem, hanem hogy lehet-e csalódni azzal, ha teljesen megbízom benne
2011. jún. 23. 22:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint bárki másban. Épp olyan ütemben lehet elmélyíteni egy kapcsolatot egy székely fiúval, mint egy magyarral, némettel vagy kecsua indiánnal.
2011. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, székelyként az embernek megvan a lehetősége, hogy bármely pozitív illetve negatív tulajdonságot magáénak tudhasson, csakúgy, mint bármelyik más népcsoport. Ha csalódni fogsz-ha nem, bizonyára annak nem lesz köze az ő székelységéhez.
2011. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Jaj segítség, megismertem egy magyar fiút, megbízhatok benne??? Ugyan az!!!
2011. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Harmadik valaszolo vagyok, szerintem megbizhatsz benne, en nem hallotam olyant hogy peldaul hogya szekely fiuk megbizhatatlanabbak, mint egy mas. Ez az embertol fugg nem a hovatartozasatol!
2011. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szilvasbuktat mert azt szeretem
2011. jún. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az tökmindegy h székely e ugyanúgy lehet szemét is meg jófej is a székely is a magyar is az apacs i is stb....
2011. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!