Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha 72 órás tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 72 órás tabletta bevétele után nincsenek mellékhatások? Azt hallottam hasfájásnak kellene lennie.

Figyelt kérdés
Azt még enm tudom,hogy a vérzésemre fog-e hatni,de azt hittem már jelentkeznie kellett volna valamiféle elváltozásnak,ehhez képest szinte teljesen jól érzem magam.Eleinte kicsit szédültem,és csak egy nagyon minimálisan fájt a hasam.
2009. febr. 2. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiféle jelnek nem kell lennie... az egyetlen egy dolog, amire figyelni kell, hogy a tabletta után 7-9 nappal meg kell jönnie a menzeszednek, amúgy minden megy a megszokott rendben.
2009. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát sztem az a 7-9 nap sem kötelező... vagy ezt törvényszerű? mikor nekem kellett pedig sajnos kellett nemis egyszer akkor nemjött meg sztem 7-9 napon belül midnig de sosem lett gond. én tünet mentes voltam:D
2009. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem olvassátok el a tájékoztatót? Le van írva, hogy mik LEHETNEK a tabletta mellékhatásai, illetve ha a szokásos időben menstruációd nem jön meg, akkor várj 5 napot, utána keress fel orvost. Nem kötelező, hogy a tabletta bevétele után 2-7-8 nap múlva megjöjjön. Kicsit figyelmesebben elolvashatnátok... Nekem is kellett egyszer, a menstruációm majdnem napra pontosan jött meg (+2 nap , az is az idegesség miatt volt...)
2009. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is kellett kétszer bevennem, és csak annyi tünetem volt, hogy amikor meg kellett jönnie, akkor megjött, de erősebben picivel (6 normál tampon helyet 8 kellett, szóval nem sokkal)amúgy semmi bajom nem volt tőle, leszámítva a lelkieket( nagyon babás vagyok, és zavart)

2009. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hozzáteszem a betegtájékoztatót háromszor olvastam és egy kumma szó nem volt arról hogy a menstruációnak hogy kell megjönnie.Nincs benne fejből tudom idézni csak annyi,hogy "vérzészavar".Lelkileg engem is megvisel,úgyhogy ez a fő gond amúgyis.
2009. febr. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!