Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Relatív fitymaszűkületem van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Relatív fitymaszűkületem van. Hogy szeretkezzek így? Az óvszert úgy húzzam fel, hogy a fitymámat nem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 14:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. febr. 3. 17:35
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

A relatív - csak merevedéskor jelentkező - fitymaszűkület is fitymaszűkület, vagyis orvosi kezelést, s műtéti beavatkozást igényel. A műtéti beavatkozás a fityma eltávolítása, vagyis a körülmetélés. Fitymaszűkülettel kockázatos, olykor lehetetlen a nemi élet, így nyomás az orvoshoz. Nem szabad megvárni a nagykorúságot, ezt el kell intézni mihamarabb.


Ha kell segítség, írj e-mailt.

2009. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem is ez van de hova irhatom az emailt?
2010. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy magától elmúlik, de ha elfogadsz egy tanácsot menj el szakorvoshoz, megvizsgálja Ő meg fogja tudni mondani, hogy mi a helyzet. Ha csak relatív akkor valószínűleg, fitmyafékeden igazítanak egy kicsit, kb 5 percet vesz igénybe az egész.
2010. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nah túl vagoyk a mütéten egy fél orás dolog volt és még 2 hétig kell kötözni nem nagy cucc az egész^^
2010. júl. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok

Van fityma szükületem 11 éves vagyok.Nekem csak a fitymámvégét nem lehet felhuzni amikor áll.

És ha elmennék orvoshoz lehet körül kénemetél?(az elég szar lenne)

kb 1 éve küzdök vele.

Vagy várjak még egy évet hátha elmúlik?

2011. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!