Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem szedtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szedtem fogamzásgátlót. Tegnap váltottam ki a receptet és ma 5. napja van meg a menstruációm! Mikor kezdjem el szedni és mikortól véd? Az orvosomtól nem kaptam tájékoztatást! Köszi Lola

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
használatin sincs semmi írva?
2011. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia.Érdemes elolvasni a tájékoztatót!!!Ott mindent leírnak!Ha nem tudod értelmezni esetleg akkor gépeld be ide és segítek.

Üdv.....

2011. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatón természetesen minden le van írva, csak ahhoz ki kéne venni a dobozból és el kéne olvasni. Ha nem megy, kicsi vagy még ahhoz, hogy szexelj.
2011. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma elkezdheted még szedni. 15 nap után teljes védettséget nyújt, de ha ha nem vagy biztos magadban, a gyógyszerben, akkor várj egy hónapot és csak azután szexelj egyéb védekezés nélkül.


És egyébként szedd be még ma! Ha nem teszed meg, akkor holnap már ne próbálkozz, várd meg a következő menstruációdat. A betegtájékoztatók az első napot írják, de sok orvos az 5. napot ajánlja, mert így nem fogod végigvérezni az első hónapot.


Én is az 5. napon kezdtem és semmi bajom nincsen. 15. tabletta után pedig elkezdtünk mindent beleadni, és nem történt semmi baj. :)

2011. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem feltétlenül vérzi végig az első hónapot, ha az első napon kezdi szedni. Én is akkor kezdtem, és semmi bajom nem volt.
2011. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első napon vagy ma kellett volna elkezdeni..
2011. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tájékoztatón rajta van, nehéz elolvasni?

én eddig két fajtát szedtem, az egyiket a menstruáció első napján kellett elkezdeni szedni, a másikat meg éppen hogy az utolsón. mindkettő az első naptól védett, de olvasd már el, rá van írva...

2011. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!