Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogyni fogok az abbahagyása után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyni fogok az abbahagyása után?

Figyelt kérdés
6 évig szedtem Lindynette fogamzásgátlót és ezalatt sokat híztam, most szüneteltetném,lehet esetleg olyan hatása hogy fogyni fogok?
2011. máj. 31. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kb 8 évig szedtem csomófélét,néha volt szünet is.Amitől legutóbb felugrott úgy 8kiló(yasminelle),annak az abbahagyása 1hónappal már szite 3/4edét lefogytam:) eltűnt 1 csomó mellékhatása is.23N
2011. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja mielőtt kapnám az ívet,h ribi vagyok,betegség és rendellenességek miatt kellett fiatal koromtól szedni fog.gátlókat.23N
2011. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez biztató :)
2011. máj. 31. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátló mellett is sikerült fogynom. Csak sport és diéta kellett hozzá.
2011. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 évig szedtem Melianet (ugyanaz, mint a lindy 20), az abbahagyás óta egy grammot nem fogytam...sőt.
2011. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem hiztam, amikor szedtem, viszont, amikor abbahagytam akkor 3-4 kg-t :S
2011. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem semmi gondom nem volt a fogamzasgatlotol, kicsit sem hiztam. nem lehet h rosszat szedtel? en maitalon szedek.
2011. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!