Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása utána, tényleg lehet "fogyni"? Illetve tényleg távozik a felesleges víz a szervezetből?

Figyelt kérdés
2 éve szedek Cypromixet,abbahagytam és arra lennék kíváncsi hogy sok mindenkitől hallottam hogy mikor abbahagyták a gyógyszert fogytak...ez tényleg így van?
2011. márc. 27. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Mert elepedtek a szerelem után!
2011. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Cypromixet elvileg nem szabadna ennyi ideig szedni, olyasmi mint a Diane.


Én 7 évig szedtem Meliane-t, januárban hagytam abba. A gyógyszerrel, amíg szedtem semmi problémám nem volt. Az abbahagyás után amiket tapasztaltam: visszatérő libidő, de visszatérő erős PMS tünetek, kezd elmúlni végre az ekcémám, több energiám van (nagyon sokkal! Rájöttem, hogy kb hét éve folyamatosan úgy éltem a mostanihoz képest, mint egy zombi...), könnyebbnek érzem magam, de a súlyom nem csökkent (a tablettaszedés alatt kb 8 kilót szedtem fel).


25/N

2011. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A modern tablettákban már van vízhajtó, szóval nem jellemző. Persze van aki összevissza zabál észrevétlenül, lejjebb megy az étvágya és így fogy. :D
2011. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyu és nővérem hízott tabi abbahagyása után, én nem változtam csak a mellem lett kisebb.
2011. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm először leadott mindenhonnan, a melléből is. Kicsit több, mint 1 év után most újra hízik a mellére és egyre formásabb a feneke is, de nem hízik hasra :) Szóval megéri kivárni.
2011. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem fogytam, csak a pattanásaim nőttek 10 szeresére. Libidó nem változott.
2011. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 5 kilót fogytam, 3 évnyi belara szedése után. A mellem is meg mindenem is kisebb lett.Azt nem tudom mitől de megtörtént.
2011. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!