Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi van? Mennyi az eselye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Mennyi az eselye hogy igy megis terhes vagyok? Segitseeeeg. (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek!:(

Szoval kezdjem az elejen. Marcius 1jen szeretkeztunk a parommal ...o elelvezett ...mikor kivette eszrevettuk hogy elszakadt az ovszer es az egesz belem folyt.Az aktus utan kb 10 orara ra bevettem a Postinor 2 egyik tabijat...majd az utasitas szerint ra 12 orara a masodikat is.

Marcius 8ikan megjott a mensin...de nagyon fura volt mert 6 napot tartott amibol igazabol csak 2 volt rendes verzes a tobbi csak egy nagyon keves barnas folyas.Rendesen akkortajt(marcius 8-10 kb ) kellett volna megjonni a mensimnek...de most nem tudom hogy ez a postinor hatasara volt vagy a rendes mensi volt:-s

A "mensi" utan is megvoltak duzzadva a melleim, nem fajtak csak mintha nehezebbek lettek volna. azonkivul az alhasan is eleg sokszor belenyilalt mint amikor megkene jojjon....de megsem jott meg csak akkor marcius 8ikan.

azota eltelt egy honap most ittvan aprilis 13 ...es nekem meg mindig nem jott meg:-s neha szedulok , de csak ugy egybol mikor meg le is vagyok ulve es egyszer ketszer meg hanyingerem is volt, igaz csak nagyon enyhen.A melleim mostmar nincsenek megduzzadva es hanyingerem sincs csak meg neha szedulok.

Szerintetek terhes lehetek?a mensin mar lassan egy hete kesik...egyaltalan nem erzem ugy h megkell jojjon es neha szedulok.Tesztet nemtudok venni ugyhogy azt legyszi ne is mondjatok mivel eleg komplikalt a dolog:( kis falu, egy gyogyszertar es anyum ott dolgozik...:(

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok?:(( kerlek segitsetek:( koszonom elore is :(


2010. ápr. 13. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Küld a terhes szót a 1782-re a neveddel együtt és azonnal választ kapsz! PL terhes_zsuzsi a 1782-re.
2010. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek hasonló tünetei voltak esemény utáni tabletta hatására, és nem volt terhes.

Persze erre ne alapozz, mindenképp meg kellene próbálnod tesztet szerezni (másik község, más megveszi helyetted?), vagy elmenni nőgyógyászhoz.

2010. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kerj meg egy fiut vegye meg helyetted:P. valaki aki kozelebb all hozzad. mivelha fiu veszi akkor a gyogyszertaros "neni" nem jon ra hogy vajon kinek is kell az:P
2010. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első: egyáltalán nem vagy vicces. Ezt a poént már rengetegen elsütötték.
2010. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a baj csak ott van hogy en nemreg koltoztem ide es meg senkit sem ismerek...es ahogy lattom mindenki csak arra var hogy legyen valami amit pletykalhat:(szoval tesztet tenyleg nemtudok venni:(
2010. ápr. 13. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, az esemény utáni tablettát is csak gyógyszertárban adják receptre.

Ahol azt beszerezted ott nem tudsz tesztet szerezni?

2010. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég hamar bevetted az esemény utánit, nem hinném, hogy gond lenne. Ez a tabi egy nagyon nagy hormonbomba a szervzetnek, normális, hogy így reagál rá. Meg fog jönni, ne aggódj. Ha mégis nagyon ideges vagy akkor szerezz egy tesztet (csak van valami város a közelbe).
2010. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mert azt akkor a baratom egy mas kozsegbol szerezte be es most o kulfoldon van egesz juniusig
2010. ápr. 13. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem most már ne a teszt legyen az első, mert az is tévedhet elég sokat. Ha van rá módod, látogass el egy nőgyógyászhoz, ő fogja megmondani a biztosat. (Ha még nem voltál vizsgálaton, jó tanács: mondd el neki, h mióta élsz nemi életet, milyen gyógyszert vettél be,és az utolsó menstruációd időpontja. A vizsgálat egyáltalán nem fájdalmas, csak kissé kellemetlen, és sokszor az ember feszélyezve érzi magát :S)

De a Postinor sajnos produkálhat ilyen tüneteket, hogy eltolódik, vagy akár ki is marad 1 menstruáció. Azokat a "terhességi jeleket" meg sztem csak beképzelted magadnak. Légy türelemmel, ha nem jön meg mégsem, akkor orvos!

2010. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan mar sosem jarsz varosban hogy vehess egy tesztet e szembejovo patikaban? Nem kell ehez 1 millios varos kisebb varosban is van rengeteg patika es kutya nem kerdez semmit! Szerintem ha masert nem ezert is erdemes elmenni kirandulni es kozben ezt is beszerzed.
2010. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!