Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves kor felett lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves kor felett lehet felíratni fogamzásgátlót szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés
Végignéztem jó pár kérdést, egyéb oldalakon is szétnéztem, de még mindig nem egyértelmű... és a menetét se tudom (a felíratásnak). A pénzzel nem lesz gond, igazából, így jönnénk ki olcsóbban... Kérem a tőlem tapasztaltabbak segítségét! Előre is köszönöm:)
2011. szept. 3. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. :)
2011. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem is lesz egyértelmű, mert orvos függő. Hivatalosan csak 18 éves kor felett írhatják fel, és csak a nagyon "mindent lesz*ró" dokik írják fel korábban. Tehát ha egyébként bármi nőgyógyászati problémád lesz, majd ne ahhoz a dokihoz fordulj aki képes volt neked gyógyszert fölírni.
2011. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
például a pharmatex készítményekhez nem kell recept, mi is azokat használjuk. www.pharmatex.hu
2011. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Igazuk van az eddigi válaszadóknak, mert csak a trehány dokik írnak fel ilyet akiknél csak a pénz számít így ahhoz csak úgy érdemes fordulni ha gyógyszert akarsz fel írni de a ha gondod van oda nem mehetsz mert arra is nagy ívben fog b***szni. Persze lehet fel írni 14 év felett adnak szülői bele egyezéssel de a jó orvos az nem fog még akkor se!!!! Inkább annak járj utána hogy a környékeden melyik orvos az aki fel ír ilyeneket, és ahhoz menj kuncsorogni.
2011. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a nőgyógyászhoz, és megmondod neki, hogy fogamzásgátló tablettát szeretnél felíratni. Ezután megvizsgál (kb. 5 perc ha minden rendben van veled). Aztán az asszisztensnek megmondja, hogy mit fogsz szedni, ő kinyomtatja a receptet, aztán mehetsz is a patikába. Ennyi. Semmi bonyolult nincs benne.
2011. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinti,te vagy az?:O
2011. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem, nem szinti vagyok. :)

de előtte bejelentkezzek valahol? vagy nézzek utána, hogy mikor rendel, és akkor menjek oda, csak úgy? Orvos szüleim vannak, úgyhogy szégyenszemre nem nagyon vagyok tisztában a normális menetével annak, hogy hogyan megy az ember nőgyógyászhoz, vagy bármilyen dokihoz... nem is voltam még soha.

2011. szept. 3. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korod után csak egyetlen korlátozása van a nőgyógyásznak, műtétekhez szülői beleegyezés kell...tehát bármelyik nőgyógyász ír neked fogamzásgátlót


a pénzéhes dokik meg nem tudom hogyan jönnek ide, mert az sztk orvos, akinek egy fillért nem kell fizetned vizsgálatnál, ugyanúgy KÖTELES felírni a gyógyszereket

2011. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és még valami Pharmatex és Patentex készítményeket NE használjatok fogamzásgátlásra, ezek a szerek olyanoknak valóak, akik nem szeretnének babát még, de nem feltétlen gond, ha becsúszik
2011. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem tud egy tippet, hogy miskolcon hová/kihez menjek?
2011. szept. 3. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!