Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer+pharmatex+megszakitás....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer+pharmatex+megszakitás. Tökéletes védelem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ha van óvszer, miért kínzod a pasidat megszakítással??? felesleges. tuti hogy lány vagy!
2011. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az:D. Semmi szükségem most egy terhességre hidd el. Annyira nem bizom a gumiban magába.
2011. jan. 27. 22:44
 3/20 anonim válasza:
51%

Nincs tökéletes védelem.

Múltkor olvastam egy cikket, egy olyan lányról aki úgy esett teherbe hogy vaginája sincs. Történt úgy, hogy orálisan elégítette a ki a férfit, majd az aktus után nem sokkal később meglőtték, de úgy, hogy a gyomra és a petefészke közt a sperma vhogy átjutott, és megfogant. Valami elmaradott afrikai országban történt, de akkoris, eléggé durva/hihetetlen: D

2011. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már több, mint biztonságos. De nem értem miért ennyire végletesek az emberek:) Van, aki szarik a fogamzásgátlásra, van, aki meg már annyira túlzásba viszi, hogy élvezhetetlen lesz a szex.

Te tudod:)

Mindenesetre a kérdésedre válaszoltam.

2011. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ha nem szakad ki, nem csúszik le, akkor nincs gond. ráadásul még fogamzásgtlót is szedsz ha jól látom. kínzás egy fiúnak a megszakítás. bőven elég az óvszer és a fogamzásgátló. BŐVEN!
2011. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Második: Ezt én is olvastam vhol, de ez tuti baromság. Ilyen nincs:)
2011. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2011. jan. 27. 22:51
 8/20 anonim válasza:

Tényleg roppant kicsi rá az esély(de megtörténhet), csak úgy irtam:D

második voltam

2011. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Amit a második írt olyat én is olvastam, bár nem lövéssel hanem szúrással. A csaj (talán?) wc-ben kapta el az új pasiját, benyitott a régi pasi, meglátta őket, agy eldurrant, utána kést rántott, csajt hasba szúrta, csajszinak pedig pont lefolyt amit előtte benyelt így létrejött a terhesség. Ja és igen, a csaj normális úton nem eshetett volna teherbe. Különös ironia. :D


Ami a kérdést illeti. Kissé betegesnek érzem ezt a fajta bebiztosítást. Ezt már nem is tudom mivel tudnád fokozni. Helyi fogamzásgátlás, övszerrel kiegészítve és még úgy is megszakítás. Talán még 1 spirál beleférne a képbe +spermicides (sperma ölő) lapka vagy gél. Ja és persze dupla gumi. Ez némileg biztosabb a te verziódnál, és ha még tablettát is szedsz mellé akkor még biztosabb. Ha vki ezt kérné tőlem lehet nem tudnám eldönteni h kiröhögjem vagy hagyjam ott. Amit leírtál az értelmetlen. Óvszer esetében semmiképp nem kell megszakítani, ugyanis vagy kilyukad az övszer, és akkor már előtte is távozhatnak belőle spermiumok, vagy nem lyukad ki, és akkor sehogy nem jutnak ki belőle élvezés után sem. De ha mégis vhogy eresztene/kiszakadna vagy bármi, akkor még mindig ott a pharmatex. Ne akard még tetézni! Értelmetlen!


"életművész"

2011. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Ha Supermannel kefél, ő tutira átlövi a gumit, a pharmatex sem hat, kivéve ha nincs kriptonittal dúsítva, és Superman NEM szakít meg, de elég ha csak egy csepp spermája a levegőbe kerül a szobába MINDENKI megtermékenyül.
2011. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!