Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » óvszer + megszakítás + naptáro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

óvszer + megszakítás + naptározás. Mennyire biztonságos? Történet alább.

Figyelt kérdés

Két éves a legnagyobb fiam. Csak későbbre terveztünk még egy babát, de pár hónapra rá tabi mellett megfogant a kisöcsi :) (véletlen kihagytam pár szemet)

Mostmár nem szeretnék legalább 2 évig gyerkőcöt, s nem akarunk kockáztatni. A második szülés után hormongondjaim lettek, így az orvos nem ajánlja a tabit, sőt még 72 órásat sem szabadna bevennem, akkor se, ha valami történne a gumival.

Szóval ha így védekezünk, és adott esetbe baleset történne a gumival, nem kellene 72 órás tabit bevennem?


2010. jan. 18. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ket baba utan kerdezz ra a spiralra, vagy ha felsz tole a pesszriumra. Bar azzal engem otthon anyukamek ahol laknak (kisvaros) kirohogtk a gyogyszertarban sot meg szegeden a nogyogyaszati klinikan is nezett a doki, hogy a meretemet nekem kene tudni (mehszaj, amit viszont neki kellett volna megallapitani). A lenyeg, ha ellenkeznek, akkor meg gyartjak es spermicid anyagokkal kiegeszitve plusz esetleg megszakitasos kozulessel eleg nagy esellyel nem fog jonni kisocsi vagy kishugi:))
2010. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább óvszer+valamilyen spermicid. (hüvelykrém, hüvelytabletta, hüvelykúp.) az biztonságosabb.
2010. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

óvszer+ megszakit

ás tökéletes lesz. de ha gondolod akk mehet megszakitás nélkül óvszer+pharmatexxel.

2010. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos allergiás vagyok a spermicidekre.

Nekem is ez volt az első gondolatom, ki is próbáltuk, de nem vált be. :(

2010. jan. 18. 17:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor kremek nelkul a pesszarium
2010. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hurkon, nem gondolkodtatok még? A nők nagyrészénél beválik, és ha mégegy babát akartok, akkor előtte leveteted.
2010. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, de már eldöntöttük, hogy óvszert szeretnék használni.

Igazából én nem merek semmit "felrakatni", mert hallottam egy-két nagyon rossz tapasztalatot.

Inkább a kérdésre válaszoljatok légyszíves :)

2010. jan. 18. 17:46
 8/14 anonim ***** válasza:
sztem óvszer plusz naptáras védekezés elég...esetleg pesszárium
2010. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Óvszer és megszakítás együtt már több mint biztonságos:) Ha még mellette naptárazol is, akkor az esély egy kishugira/öcsire kb egyenlő a nullával:)
2010. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Lehet lepontozni, de basszus, inkább a kérdésre válaszoljunk??? Csak tanácsokat adtunk!!!

Azért mert te olyan ostoba voltál, hogy képtelen voltál beszedni pár szem tablettát, nehogy már mi legyünk a hülyék!!!

1000 féle megoldást ajánlottunk, és VÁLASZOLTUNK is a kérdésedre... :/

Mellesleg a lehetőség mindig fenn áll, hogy becsúszhat mégegy baba, de nem kell stresszelni, tényleg csak ritkán szakad ki, te meg kétszeresen is be vagy biztosítva. :)

2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!