Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha lefekszek a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszek a barátommal elsőnek úgy, hogy nincs óvszer, csak megszakítás, és esetleg fürdés közbe, akkor mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Jelentős, mert ugye előváladék mindenképp lesz, spermák meg már abban is vannak. Ezért mondják, hogy a megszakítás nem védekezés, hanem játék a tűzzel. Ha nem akarsz gyereket - meg abortuszt se - akkor felejtsd el ezt a butaságot, és használjatok szépen óvszert (vagy ha inkább mérgeznéd magad, akkor fogamzásgátlót).
2009. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
(bár az utóbbival már elkéstél, ha mostanság lenne az akció, úgyhogy akkor marad az előbbi)
2009. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De ha fürdés közbe csináljuk,akkor nem mosódik le az előváladék?
2009. jún. 22. 10:06
 4/23 anonim ***** válasza:

csak egyet tudok érteni az elsővel!: ne csinálj ilyen butaságot!

Bizony ilyen "módszerrel" lehetsz terhes! úgyhogy védekezzetek, legjobb ha gumival, ha nem akarsz anyuci a közeljövőben!

2009. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem,ha fürdés közbe csináljátok,vizesek lesztek,de ha az ő benned lesz,aligha moshassa le az előváladékot a víz.
2009. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerinted érdemes kockáztatni?
2009. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás mindennek nevezhető csak megbízható védekezési módszernek nem. Teljesen felesleges számszerűsíteni a teherbe esés esélyeit, ha az csak 0.00001 % is, ha veled történik az neked pont 100 % lesz.
2009. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sem kéne kockáztatni, meg mint írod első lenne,akkor meg minek ilyen felesleges tornagyakorlat máris? Vegyetek szépen gumit, és irány az ágy, sokkal kényelmesebb, mint egy vizes, csúszós hely, nem??Több lehetőségetek van eldönteni, hogy hogyan jobb, és ha már belejöttök majd kísérletezhettek a zuhany alatt is ;).És, igen, attól hogy kívül vizesek lesztek belül nem..

22l:)

2009. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
szinte el sem hiszem h nem jött még olyan válasz h "ugyan mar, az elővűladék nem tartalmaz sok spermiumot, igy kevés az esélye a teherbeesésnek". mert az ilyen valaszokon szoktam felidegesiteni magam. sztem se éri meg h megszakitasos "vedekezest" hasznalni, mert az semmire se jo. nem is értem h a 21. században, amikor annyi modja van a vedekezesnek, miert mennek bele ennyien ebbe?
2009. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok óvszert használni,tablettához meg még kicsi vagyok...
2009. jún. 22. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!