Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párkapcsolatban élek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek, és elhatározásra jutottunk, hogy fogamzásgátlót szeretnék szedni. Elegendő e az, hogy a megbízható háziorvosom írja fel a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Ő a novynette-t ajánlja.

Makkegészséges vagyok szerencsére. A családomban sok évre visszamenőleg sincsenek kóros, örökölhető betegségek( lekopogom). Semmilyen fertőzésem sem volt még sohasem mármint nemijellegű. (ezt is lekopogom)(Azzal is tisztába vagyok hogy ezután évente rákszűrésre kell, hogy járjak!


2008. jan. 28. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elégednék meg a háziorvosom ajánlásával, valszeg ő nem is vizsgált meg. Sztem menj el nőgyógyászhoz, aki tényleg a NEKED legmegfelelőbbet fogja felírni.
2008. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a házidoki szakterülete, hanem nőgyógyászé! Az első alkalommal mindenképp nőgyógyászhoz menj, aztán ha beválik, akkor már a hézidoki is adhat rá receptet!
2008. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes házidokid van. Az enyém csak nőgyógyász ajánlatára és max. egyéves rákszűrési lelet mellett hajlandó felírni a tablettát. A te tested, a te egészséged, de én kicsit félnék ettől.
2008. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Csdak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem csak akkor kell évente rákszűrésre menned, ha tabit szedsz, ez hülyeség! Egyébként is el kell/kellene járni, mert sosem lehet tudni. Erre ügyelj és ha mégsem szedsz tabit, akkor is menj el megvizsgáltatni magad!!!!
2008. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nevelőapám háziorvos,édesanyám pedig diplomás ápolónő,tehát mondhatom hogy jól ismerem a rendszert.

Amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni,akkor ők mondták,hogy az elsőt a nőgyógyász írja fel,aztán a többit majd nevelőapám.Nem egy nagy was ist das.Nem mindegy,hogy azt a 300 vizitdíjat kinek fizeted.

A rákszűrés meg nem a tabi miatt kell,hanem mert élsz nemi életet.A férfiak nemiszervén terjed egy olyan baci,ami a méhnyakrákot okozza.Míg ez a betegség korai szakaszban gyógyszeresen kezelhető,a későn diagnosztizált esetek szinte 100%a halállal végződik.Lehet azért gondolod,hogy nem kellett eddig rákszűrés,mert óvszert használtál.De ha mész szépen megcsinálják neked egy füst alatt azt is.Meg egy teljes vérkép sem árt néha.

2008. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt mindenképpen a nődokinak kell felírni! Csináltat majd labort is, hogy megtudja, hogy neked melyik a legmegfelelőbb gyógyszer! Lehet a Novynette neked nem is lesz jó!

(Csak így zárójelben jegyzem meg, hogy most kellett tabit váltanom, mert a dokim azt mondta, hogy amit eddig szedtem, Gracial, kivonták a forgalomból, közben kiderült, hogy nem is igaz, csak a csomagolás változott meg és nem lehetett egy darabig kapni. Na mindegy, felírta a Novynette-t, de nekem nagyon rossz! Émelygek, görcsölök össze-vissza! Úgyhogy megyek vissza, hogy írja fel a régit, mert a gyógyszertárban van már belőle! Jól ki...-ot velem! DE EGYÁTALÁN NEM BIZTOS, HOGY NEKED IS ROSSZ LESZ!)

2008. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!