Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlóval kapcsolatban vannak jó tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szeretnék tablettát szedni, de nem tudom melyikkel kapcsolatban vannak jó tapasztalatok. olyat szeretnék, amitől nem szedek fel plusz kilókat. persze a hatásuk egyénileg eltérhet, de ha pl olyat írna fel a doki, amiről többen is negatív dolgokat mondtok akkor inkább másikat kérek. köszi
2009. febr. 9. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szia! A fogamzásgátló fajtáját nem neked kell kérni, azt a vizsgálati eredmények alapján a doki dönti el. Előre tapasztalatokat gyűjteni meg teljesen felesleges, mert ami igaz rám az nem biztos, hogy igaz rád és fordítva.
2009. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha a doki azt mondja, hogy az a jó, akkor hagy a fenébe a +5 kilót. vagy inkább nevelnél fel egy gyereket 18 évesen? Mérlegelj :)
2009. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a lindynette 20-at szedem, az egyik legkisebb tartalmú gyógyszer, így a mellékhatásit sem igazán érzed... én nem híztam tőle (bár én alapjáraton dagi vagyok), egyedül a libidócsökkenés jelentkezett nálam egy pár hónappal utána h elkezdtem szedni, de az is lehet, h nem a gyógyszertűl van hanem más lelki,párkapcsolati okai vannak...
2009. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első kettő minek írt, ha nem tud megfelelő választ adni?


Nálam a Gracial vált be, ezt szedem már 5 éve és semmi mellékhatás nem volt nálam! Amúgy meg nem biztos, hogy ami nekem vagy másnak jó, az neked is! De ne hagyd, hogy a Tri-Regol-t írja fel a doki, mert egy ősrégi gyógyszer!

2009. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! én is azt javaslom,hogy Tri-Regolt ne irass fel,nagyon régi valóban.Én Mercilont szedek,ettöl semmi bajom nem volt,csak az elején egy kis rosszullét,de az általában mindenkinél elöfordul,amugy én sem hiztam,pedig én is alapból termetes vagyok.Amúgy a Mercilon szerintem a legdrágább,bár nem tudom ezek a 3 fázisosak mennyire drágák,de ez 3 hóra 6800ft.Kevés a hormontartalma.

Amugy van a baráti körömön belül egy olyan lány aki 17 évesen kezdett el szedni fogamzásgátlót és nem fejlödött ki rendesen a méhe a gyógyszer miatt,most meg nem tud teherbe esni::S.De szerintem ez tényleg a nemi fejlettségtöl függ,meg nem tudom,lehet nem szakszerüen járt el vele az orvos akkor:S

2009. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja igen azt elfelejtettem,hogy ez a lány is Tri-regolt szedett:s,de nem kell megijedni,a mostani bogyók teljesen megbizhatók
2009. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!