Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer elég veszélyes de mégis sokan használják miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Mert az óvszer messze nem ad akkora élményt, mint amikor nincs fent... Vannak lányok, akiknek nem jó a gyógyer.

És van az izgalom, játék a bizalommal, stb. A fiúkat önuralomra tanítja, és így tovább. Érdemes kipróbálni...

2009. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sokan esnek teherbe töle? Vagy ilyenkor is csak előváladéktól lehet baj?
2009. febr. 9. 14:46
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
A megbízható fogamzásgátlók, de a gumi is elég drága. Lehet sokan ezért is bízzák magukat a jó szerencsére. A "véletlenül" létre jövő terhességekben nem csak az előváladék, hanem azok az esetek is benne vannak, amikor nem sikerül időben kiszállni.
2009. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát izgalom az tényleg lesz ha valaki így "védekezik", jól írta az első, mert ez annyira megbízhatatlan, hogy nem is nevezhetnénk igazán védekezésnek. A fiú részéről tényleg nagy önuralmat igényel és gyakorlatot ami a fiataloknál még nincs meg és nem hiszem hogy jó ötlet lenne így gyakorlatozni, finoman szólva is felelőtlenség.

Arról nem is beszélve hogy az előnedvek is tartalmazhatnak spermát. De meg lehet nézni a biztonsági mutatóját a módszernek, az mindent elárul. A kérdésre válaszolva egyébként azért használják sokan mert a gumit kényelmetlennek tartják, a tabletta elég drága, sokan nem engedhetik meg maguknak (ez igaz a különböző spermaölő szerekre is), vagy egész egyszerűen felelőtlenek és vakon bíznak a szerencsében, hogy velük hátha nem történik meg a baj.

2009. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

100 nőből 35 esik teherbe 1 év alatt ezzel a módszerrel """védekezve""". Hát ennyire megbízható...

Felelőtlen, aki ezt a módszert választja...De hát egészségére, viselje a következményeit is!

Különben meg szerintem nem jár jobban vele anyagilag az illető, mert az abortusz, a nemi betegségek kezelése, a sürgősségi tabletta semmivel nem olcsóbb, mintha vki tisztességesen védekezne vmilyen megbízhatóbb módszerrel...

2009. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Én és barátom már 2 éve a megszakításos módszert "csináljuk". Nem azért,mert drága a gumi vagy esetleg a gyógyszer,hanem azért,mert a gumiban a barátom nem érzi jól magát én meg egyáltalán nem érzek semmit! (tudom léteznek vékonyak és a többi az se vált be) Gumit csak havonta 2x-3x használunk,ha érted! Tablettát meg nem fogok szedni ennek különböző okai vannak! A lényege,h igen sok önuralom és odafigyelés kell ahoz,h éppen időbe kivegye,de inkább oda figyelünk erre! Bízunk mind a ketten egymásban...2 év alatt 1x nem volt olyan,h én terhes lettem! (én 18...ő 19) Felelőtlenség akkor felelőtlenség,de mindenki maga dönti el,h hogyan kíván védekezni és pont nem fogja érdekelni,h ki mit gondol erről!
2009. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen vigyáztok, meg önuralom de az előváladékkal semmit se tudtok csinálni vagy attól nem féltek?
2009. febr. 9. 15:15
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Utolsónak: elég jó eséllyel nem vagytok termékenyek, vagy csak alig. Én a fiú helyében megvizsgáltatnám magam (lánynál bonyolultabb - esetleg hormonvizsgálatot lehet, de ha rendesen fut a ciklusa, akkor az nem nagyon mond újat).
2009. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Gondoltam,h ezt fogom kapni,de nem érdekel! Elmondom,h egyikünkkel sincs semmi baj,mert voltunk kivizsgáláson!

Én aktus után megyek egyből fürdeni jó forró vízbe és ennyi! Nem pedig úgy vok vele,h lesz ami lesz! Az előváladéktól én is féltem,mint a legtöbbek,de már nem!

2009. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónak mondom,az ,hogy két évig nem estél teherbe nem garancia semmire.És ha baba lenne belőle?Tudod Te hányan akarnak kisbabát,hónapokig,évekig járnak orvosról orvosra,az iylen kis öntelt kamasz mint te meg csak szórkaoznak "lesz ami lesz" alapon,egy abortusz ide vagy oda végülis mindegy..nagyon elkeserített amit irtál,de igazad van a Te életed.Én kivánom hogy továbbra se történjen "baleset",de azért ne gondold hogy a természet nem tört utat magának,főleg az ilyenekkel szemben,akik ugy gondolják bárkivel megeshet csak velem nem.
2009. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!