Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magyarázza meg nekem valami,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza meg nekem valami, hogy az miért jó, hogy a lány gyógyszert szed, de akkor is ragaszkodik a gumihoz?

Figyelt kérdés

Gondolom, aki szedi, az párkapcsolatban él, tehát nem a nemi betegségek miatt....

Vagy mit gondolnak: ah ok most kiszakadt, talán a gyógyszer hat?

Persze lehet félni, de ha úgysem használod arra, amire kell, akkor minek bombázod magad hormonokkal?

Bunkó válaszok nem érdekelnek.

20/L


2011. febr. 11. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátnőm nem azért kapott az orvostól gyógyszert, hogy majd ne legyen terhes, hanem mert volt, hogy 10 naponta menstruált, néha meg két hónapig nem.
2011. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vagy gumi vagy tabletta, de a 2-nek együtt nincs értelme védekezés szempontjából.
2011. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Semmiért...Ez az egész fogamzásgátlás egy szemét dolog.Ne törődj vele úgy nem zavar annyira.No comment...........
2011. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én pl azért mert pl az utóbbi időben sokszor voltam beteg és olyan gyógyszereket kellett szednem amik kihatnak a tabira.

Ezt leszámítva pedig gyenge a hüvelyflórám ami könnyen felborul ezért viszonylag gyakran vagyok gombás és, hogy ne fertőzzük vissza egymást a párommal ezért a gumi is sokszor előkerül.

És akkor még ott van az is, hogy rendszertelen a ciklusom ezért jól jön, hogy tabit szedek.

21/L

2011. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, elég csak egy csajt ismernie, akit mondjuk megerőszakoltak, ő meg ott maradt terhesen. Vagy a pasija a véletlen becsúszott terhességre azt mondta, hogy oké, aztán fél év múlva kitalálja, hogy ő mégis inkább lelép. Szerencsétlen csajnak tönkre van téve az élete.

Szóval ha nagyon erősen benne van, hogy ezt nem, nem, nem akarja, és tudja, hogy a gyógyszer és a gumi se nyújt 100%-os védelmet, hanem csak 99%-ot, az inkább szedi mindkettőt, hiszen így tízezredére csökken a teherbeesés veszélye.

2011. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Első: ok, hogy azért kapta, de akkor ha esetleg szexre kerül a sor, a gyógyszer ugyanúgy véd....

Én kicsit igazságtalannak tartom, hogy sok csaj ennyire ragaszkodik a gumihoz, pedig a srácnak az nem túl jó...

Hát én nem csinálnám ezt a pasimmal...

Különben is a legjobb érzés, ha benned megy el:)

2011. febr. 11. 15:53
 7/21 A kérdező kommentje:
Jó hát ez is igaz, de akkor is....hát akkor ez egy bonyolult ügy:)
2011. febr. 11. 15:54
 8/21 A kérdező kommentje:
De általában értettem, amikor minden ok...Ha antibiotikumot szedtél vagy fertőzés, akkor természetesen ok:)
2011. febr. 11. 15:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tízezredére csökken az esélye? Inkább 0-ra, ha nem megy át már mínuszba... 110%-os védelem! xD
2011. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó xD
2011. febr. 11. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!