Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik egy lány ennyire az idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nemrég egy nagyon szép és jófej lánnyal,ő 18, én 23 éves vagyok,hát mit szépitsem lekoppintott,mikor bepróbálkoztam nála...:S Mivel ő csak az idősebb férfiakat szereti ,mert azok szerinte nem gyerekesek és nem akarják kihasználni....Most is egy 38 éves férfival kavar,és jóformán csak azért van együtt vele,mert jóval idősebb....csak az ilyen idősebb férfiak jöhetnek nála szóba....23 éves létemre én is elég éretten gondolkozom pedig...szerintem a komolyság nemcsak életkor kérdése lenne amúgy sem....Miért jönnek be sok fiatal lánynak ennyire a tőlük sokszor 15-20 évvel idősebb férfiak????
2011. okt. 25. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez olyan mint a fiúknak a *MILF
2011. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
van pasi akinek mondjuk a szőke kék szem jön be, nekünk meg az idősebb pasik. mindenkinek van egy ízlése..fogadd el. most ezen mit lehet magyarázni?????
2011. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Talán azért, mert valóban komolytalannak, éretlennek találja a korban hozzá közelebb lévőket s lehet, hogy a rossz tapasztalatai alapján, vagy mert az idősebb mellett érzi azt a biztonságot (érzelmi és/vagy anyagi), amire szüksége van igazából, vagy csak szimplán azért, mert már az idősebbek annyival tapasztaltabbak is és jóval több mindent elfogadnak, elnéznek a másiknak.
2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
apakomplexus (nem vicc)
2011. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imre777 ***** válasza:

Azért, mert ilyenek vagyunk.

(Én 55 évesen a fiatal szűz lányokat szeretem.)

2017. ápr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!