Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába szép a lány, okos is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába szép a lány, okos is, de nem ragaszkodik a családjához. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mit lehet elvárni egy ilyesfajta lánytól?

Kiment külföldre, pedig a szülei támogatták, elvégezte a fösulit, ráadásul idehaza elvileg kapcsolatban is van...mit lehet egy ilyen lánytól elvárni?

élni akar OKÉ, de milyen lelki világa van hogyha így elhagyja a családját,..persze nem haragban váltak el, de odahaza is lenne esélye boldogulni,..

Az ilyen lány mellett lehet boldog az ember?

Vagy lehozhatod neki a csillagos eget is ugyse hálálja meg öszinte szerelemmel?? Aztán ha megun engem is dobna,..?? Jol gondolom nem??

Szerintem inkább keresek egy másik szép ,okos lányt aki kicsit egészségesseben gondolkozik :)

Ugye így a helyes??? Én igy gondolom , így is cselekszem , csak kiváncsi vagyok másoknak mi a vélemyénye!!


2010. febr. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
ha lenne lehetőségem, habozás nélkül otthagynék bármit, még a családomat is h külföldre mehessek...főleg USA
2010. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem látom, hogy ezzel mi a baj. Kiutazott külföldre, ott akar élni. Mi ezzel a gond? Sokan költöznek ki külföldre.
2010. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a külföld a lényeg,...mondjuk persze hozzátartozik az igazsághoz,..de inkább az a tény, hogy azérthagy ott csapot papot, mert unja öket,..

az ilyen lánynak semmi sem jóó, hidd el...

állomvilágban él,..

pénze is megvolna idehaza, nem is csunya környéken él,..azért hogy azt mondhassa el magárol hogy Madridban él, Los ANgelesben, vagy Londonban, Párizsban attol még nem lesz jellembajnok,..

2010. febr. 27. 21:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen van az a pénz amiért érdemes persze elköltözni!!! DE nem ugy hogy ott hagy mindent, mikor elvileg itthon is megadatik neki mindaz amit valojában keres,..
2010. febr. 27. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, mert pl. én férfi létemre annyira ragaszkodom a páromhoz, hogy még országon belül sem költöznék el tőle, de együtt még külföldre is mennék vele.

Az jó dolog hogy meg akarja alapozni a jövőjét, attól függetlenül hogy itthon is megél, akkor is érdemes, de akkor a párom nem hagyom itt.

2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!