Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Átlátszó Nyálkás anyag jön ki...

Átlátszó Nyálkás anyag jön ki a Székletemmel együtt És éget. A hasam is fáj és hasmenésem is van. Segítsen valaki, mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez az egész amit leírtam, most hírtelen jelentkezett egyszerre. 19 éves lány vagyok.
2009. jún. 18. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Menj el orvoshoz. Azonnal. (háziorvos, vagy ha ő éppen nem rendel, az ügyeletre is bemehetsz - ha kell, elküldenek további vizsgálatokra)
2009. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bélgyulladás lehet, menj orvoshoz.
2009. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Normafloore-t igyál. A beleidnek jó kis antibiotikum és recept nélkül megkapod. Jobbulást!
2009. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mennék én ha lenne orvosom. nem vagyok sehová bejelentve sajnos.Ja és még kihagytam pár dolgot:ugy kezdődött hogy felvolt puffadva a hasam de olyan szinten hogy azt hittem szétreped, aztán egy csomót székeltem nagyon sokat, és azután 1-2óra mulva jött ez amit leírtam hirtelen. Azt is kifelejtettem hogy mindig úgy érzem mintha kéne mennem a wc-re de nem jön semmi, csak néha egy kis hasmenés azzal a nyálkás anyaggal ami nagyon-nagyon éget!!!!!!!! valami házi módszer nincs erre? mert tényleg nincs orvosom sajnos.!!!
2009. jún. 18. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Normafloor kúrát, mert valószínű vírus támadta meg a beleidet. Csemetéimnél is ez szokott lenni és ezt adom neki. Vegyél gyógyszertárban. Kimondottan erre való. Talán egy ezres lehet 10 db. Biztosan használni fog. :)
2009. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy valamilyen vírusfertőzésed van, ez nyáron elég gyakori. menj el ügyeletre, ott el fognak látni. addig is diétázz, csak sima főtt krumplit egyél meg háztartási kekszet meg üres teát szigorúan cukor nélkül. nekem is ilyesmi volt pár hete, nagyon fájt a gyomrom és hasmenésem volt és diétával pár nap alatt rendbejött. viszont tényleg felejtsd el pár napig a normális kajákat. húst, zsíros ételeket, nyers zöldséget, csokit, tejet, üdítőket nem ehetsz/ihatsz.
2009. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon-nagyon köszönöm a választ!!! sokat segített! elmgyek és veszek és kipróbálom és remélem hogy tényleg jó lessz. mégegyszer köszönöm.:):):):)
2009. jún. 18. 11:12
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a választ is:):) ezt a diétát is kifogom próbálni . tehát nem ehetek nem ihatok semmit csak krumplit,háztartási kekszet és teát cukor nélkül, értem. és ha a kettőt egyszerre csinálom? mondjuk veszek olyan normafloort és diétázom is akkor elmúlik?
2009. jún. 18. 11:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Vizet sem ihatok???
2009. jún. 18. 11:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze lehet diétázni a gyógyszer mellett. És sok vizet igyál, mert a folyadékpótlás kell hasmenés idején főleg!

Ha ma elkezded a 10 ampullából álló kúrát, kutya bajod sem lesz öt nap múlva. :)

2009. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!