Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abba hagyom a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukrászlány kérdése:

Ha abba hagyom a gyógyszert mennyi idő, míg ki megy a szervezetemből? Mikorra lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Tíz év után hagytam abba a szedését és a menstruációm majdnem két év múlva állt be a rendszeresre és "normálisnak" mondhatóvá. Azt mondják, hogy pár hónap elég, de ahogyan az én példám is mutatja nem mindenkinek. Szerintem ha egy-két éven belül babát szeretnél, akkor mindenképpen hagyj fel vele.
2011. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó, hogy kinek hogy áll vissza a szervezete. Van, akinek több hónapig meg sem jön tabi után, vkinek meg azonnal visszaáll.

De azt mondják az orvosok, hogy három hónapot érdemes várni, és addig máshogy védekezni, addig pedig terhesvitamint kell szedni.

De ha esetleg teherbe esel hamarabb, akkor sem lesz semmi baja a babának.

2011. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt pontosan nem tudom,hogy mire ürül ki, de egy biztos, teherbe azonnal eshetsz. Nekem 3 hét alatt sikerült. A gyereknek semmi baja. Pedig akkor még nem voltak hiperszuper fogamzásgátlók. (Tíz éves a fiam)
2011. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azonnal kiürül a szervezetből, hiszen már akkor is teherbe lehet esni, ha csak egyszer elfelejted bevenni a tablettát.


Az orvosok 3 hónapot javasolnak várni, hogy minden helyreálljon, és akkor már ajánlatos elkezdeni folsavat is szedni.

De ahogy a többiek is mondták, mindenkinek változó, hogy a peteérés mikor indul el, elindul-e. Különben aki évekig szedte, nem is lehet tudni, hogy tablettaszedés nélkül vajon mennyire lenne termékeny, attól függ-e most bármi is.

2011. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!