Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Váltott már valaki Yasminellér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltott már valaki Yasminelléről Symiciára? Vannak esetleg tapasztalatok róla? Nemigen találtam róla sokat.

Figyelt kérdés

Az orvosom ezt ajánlotta, mert elmondása szerint ugynaz mint yasminelle csak olcsóbb...

Ha valaki tud róla többet az legen szíves írjonilletve ha vannak tapasztalatai.

Köszi előre is!


2011. febr. 23. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most szedem az 5. levél Symiciát. Mellékhatásként annyit tudok mondani, hogy étvágytalanabb vagyok tőle, amit nem is bánok:) Mármint nincsenek falórohamaim, hogy nagyon megkívánok vmit, de azért minimális éhségérzetem van. Ja de amúgy sem vagyok dagi, sőt inkább vékony.

A barátom szerint kicsit nőtt a mellem:D Kevésbé vagyok pattanásos. Sőt, ha nem nyomkodnám magam, akkor egyáltalán nem lennék az:D


Más semmi. Nem volt pecsételő vérzésem, tényleg nincsenek menstruációs fájdalmaim, szóval én meg vagyok elégedve vele:)

2011. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!