Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelléről váltottom át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelléről váltottom át Yadine fogamzásgátlóra és most az első levél után nem jött meg. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, mert a doki előírása szerint kezdtem el az új tabit és egyetlen szem sem maradt ki, max kétszer késtem 3 órát... Ennek ellenére most nem jött meg... Kérlek segítsetek!
2011. szept. 29. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Az lyen kérdésekre nem tudok mást mondani, mint hogy menj orvoshoz. Ő mindenre tudja a válasz XD
2011. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz már van időpont (csak 17-re tudott adni, szerintem hamarabb is emlegyek), de borzasztóan izgulok:(
2011. szept. 29. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

hogyan szedted az újat?

7 nap szünet után rendesen?

amúgy a két gyógyszer hatóanyag-tartalma tök ugyanaz, miért kellett váltani?


mindenesetre holnap vegyél egy terhességi tesztet!

2011. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egész 7 napos szünet alatt nem jött meg, vagy csak amiatt ijdetél meg, hogy mondjuk nem az eddig megszokott 3. napon? Mert a 7 nap alatt bármikor megjöhet, főleg hogy tablettát váltottál.
2011. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket! Az 5. napon szerencsére megjött:) Most viszont úgy érzem ez nem ez a megfelelő gyógyszer a számomra és visszatérek a yasminellre, mert a yadinetól olyan ingerlt és érzékeny vagyok, hogy ezt már se én, se a környezetem nem viseli el:(
2011. okt. 9. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem vált be..Én is egyébként ugyanígy szeretnék váltani, ahogy te, Yasminelle-ről Yadine-ra, mert a Yasminelle-től pecsételek, viszont szeretnék ennél a változatnál maradni, mert egyedül ezekben van vízhajtó, és így biztos nem hízom..Szerintem azért kérdezd meg az orvos, hogy mi a véleménye, lehet, hogy ez csak kezdeti mellékhatás, ami hamarosan rendeződik.Miért kellett egyébként váltanod?
2011. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pecsételő vérzés miatt váltottam gyógyszert, most viszont a yadinetól érzékeny és ingerlékeny lettem, a libidócsökkenésről nem beszélve. Nagyon fura, mert elvileg ugyan azt tartalmazza a két tabi leheletnyi hormonkülönbséggel, nekem sajnos mégsem vált be. Kérlek írd majd meg hogy neked mik a tapasztalatok!:) Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 10. 08:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szedem a Yasminelle-t, és eddig minden levél végén, már az utolsó 3 tablettánál enyhén vérezni kezdtem.Ez eltartott egészen a megvonásos vérzésig, tehát így minden hónapban olyan 8-9 napot végigvéreztem, és most, az 5. levél végén ez nem jelentkezett, és úgy jött meg, ahogy kell. Nem tudom, ez a véletlennek tudható be, vagy esetleg mostanra szokott hozzá a szervezetem..Elvileg ha 2-3 hónap után is ilyen mellékhatások jelentkeznek, akk. váltani kell, mert már nem lesz jobb. De most kicsit elbizonytalanodtam..mert ezt leszámítva meg vagyok elégedve a tabival, és félek, hogy a váltással csak rosszabb lesz..Csütörtökön megyek orvoshoz, majd kikérem a tanácsát, és ha váltok végül, akkor megírom a tapasztalatokat.KÉrdezz rá majd dokinál, elvileg a pecsételés nem gyengíti a gyógyszer hatását, hacsak nem valami antibiotikum/más gyógyszer/elfelejtett tabi után kezdődik, mert az tényleg azt jelenti, hogy nem szívodott fel. Nem igazán értem a dolog logikáját, mivel ha szimplán pecsételek, mert nem elég erős a gyógyszer, akkor logikus lenne, hogy a hatása is gyengül, de azt mondják, hogy így is megbízható..csak kellemetlenséget okoz.Na, majd erre is rákérdezek.
2011. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Nekem úgy tűnik elmúltak a kellemetlen mellékhatások a yadine szedése közben, szóval én maradok. Szerintem mostanra állhatott be egységesen a szervezeted a gyógyszerre, másoktól is hallottam már, hogy megvonásos előtt pecsételő vérzésük, vagy szinte már valódi menszesük van. Majd mesélj kérlek mi volt a dokinál:)
2011. okt. 24. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Megerősítette a doki, hogy ugyanúgy véd, a pecsételés ellenére. És azt is tanácsolta, hogy folytassam a Yasminelle-t, annak ellenére, hogy pecsételek..Elég logikátlan, de igazából már nem is foglalkoztat túlzottan a dolo, most épp azon gondolkodom, hogy belekezdjek-e hétfőn egy új levélbe, vagy abbahagyjam..2 hete szakítottunk a barátommal:'( Mindegy, addig még kitalálom. Nem hiszem, hogy a közeljövőben bárkivel is képes lennék lefeküdni..csak vele, ha visszajönne..De erre nincs sok esély:(
2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!