Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kis para?!? Lecsúszott a gumi.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis para?!? Lecsúszott a gumi.

Figyelt kérdés

Szerencsére kb 5 perc után észrevettem, tehát nem lehetett különösebb nagy mértékű magömlése, kb 5 percig tartott az aktus mielőtt észrevettem és abbahagytuk, ebből kb 3 percet én voltam felül...

A srác előző barátnőivel csakis megszakítással "védekezett" és sosem volt még parás helyzetben, elég sokat dohányzik és sajna sokat sörözik.

Legközelebb sokkal jobban ügyelek, de kb ilyen tényezőkkel mennyi az esélye, hogy nem lesz jó vége a dolognak? :\


2011. febr. 26. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
korod??
2011. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19
2011. febr. 26. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan egyszerű teherbeesni. Ha időben észre vetted és nem ment el benned, nagyon de nagyon minimális az esélye annak, hogy terhes lehetsz.
2011. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom, persze, de azért megfordul az ember fejében, mert sosem történt még ilyen, nagy hévben is mindig nagyon ügyeltem erre, nem lehetett soha szépen nézéssel meggyőzni arról hogy nem kell gumi. ezért is ijedtem meg kicsit :)
2011. febr. 26. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi ebből még nem lehet baj szerintem ennél több kell hogy a csaj teherbe essen ;)

18/F

2011. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Hiába tudja az ember agya, hogy nem lehet baj és minden rendben, hiszen oda figyel mindenre. Valahogy mégis ott van a kisördög ami a butaságot sugallja.
2011. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló : pontosan :) :\ de azért köszi, kicsit megnyugodtam, szerintem amúgyis csoda lenne ha ennyi cigi és sör miatt teherbe tudnék esni :D
2011. febr. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!