Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátló tablettát irt fel az orvos és mióta szedem 11 napja menstruálok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz mivel nem menstruálok rendszeresen. Felírt nekem Dienille tablettát, hátha ettől beáll. Előtte sosem szedtem tablettát, ez az első, hogy szedek. Eddig mindig 5-6 napig volt meg, most 11 napja megvan, de már nem rendesen csak kicsit. Ez normális? Mitől van? Vannak tapasztalatok a Dienillel kapcsolatba? 17/L
2011. márc. 3. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A tablettától van. Első levélnél előfordul. Vki egész levél alatt pecsétel. Ha következő levélnél nem lesz gond, akkor nincs baj. Ha igen, akkor vissza kell menni a dokihoz.

Bár rendszertelen menzeszre jó nagy baromság tabit adni. Amíg szeded tök jó lesz, meg beáll, de aztán ha abbahagyod még szarabb lesz, mint volt. Lehet egy életre tönkrevágod a peteérésed.

2011. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első levélnél előfordul ez. De kivizsgált rendesen mielőtt rendszertelen mensire felírta neked a fogamzásgátlót? Mert ez nem fogja megoldani a problémád, csak elfedi és amikor abbahagyod majd akkor ugyanolyan lesz, mint előtte volt, ha nem rosszabb sajna...
2011. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak megultrahangozott, és annyit mondott, hogy lehet cisztáim vannak és ezek okozhatnak iylet,ezért szedjem kb fél évig, hátha beállitja..azért kezdtem szedni mert volt h 3-4 hónapig meg sem jött, aztán aggodhadtam, hogy terhes lettem-e véletlen vagycsak megint " szórakozik". köszi a válaszokat!
2011. márc. 5. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress egy másik dokit, de nagyon sürgősen.

1. ha ultrahangot csinált, akkor biztosra kéne tudnia, hogy vannak ciszták vagy nem, a "lehet" az nagyon nem elég

2. ha pedig vannak (PCOS, [link] ), akkor azt kezelni kell. Ez nem nőgyógyászati, hanem endokrinológiai betegség, már ha egyáltalán van ilyened, de azt tudni kell.

Ha nem lesz vége a vérzésnek vagy ismét ilyen hosszú lesz, akkor tablettát kell váltani.

2011. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!