Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettától hasfájás?

Figyelt kérdés

Életemben most először vettem be fogamzásgátlót, és szinte minden lehetséges mellékhatást érzek magamon: elkezdett nagyon fájni a hasam(egyébként csak akkor szokott ha beteg vagyok, görcsölést is csak nagyon ritkán, akkor is csak alig érzek), fáj a fejem(ez is ritka nálam, több hónapja sosem fájt), szédülök egy kicsit, és hányingerem van. egy pár órája vettem be, ilyen rózsaszín Minulet-állítólag ugyan az mint az ismertebb Gestomix 30- rendszertelen, és nagyon sokáig elhúzódó menstruációra írta fel a doki.

Mennyire jelent rosszat, hogy így érzem magamat tőle?


2011. márc. 3. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
A tüneteid alapján és a szakmai szakértelmem segítségével bizton állíthatom hogy rossz tablettát vettél be és kb 78%-os esély van arra hogy terhes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát az remek..

most meg is lennék ijedve, De.. szűz vagyok. így ennek elég kicsi a valószínűsége. a nőgyógyász azért írt fel fogamzásgátlót, hogy ez rendezze a ciklusomat, mert volt hogy 3hétig véreztem, csak néhány nap volt amíg nem. viszont pont most először volt hogy egész normális időben jött meg, és jelentősen kevesebb vérzés, de azért bevettem a tablettát.

én meg csak egyre rosszabbul vagyok :s

2011. márc. 4. 00:26
 3/6 A kérdező kommentje:

na most már hánytam is (végre): és elég ijesztő, tiszta élénk sárga volt :S

de már nem fáj úgy a hasam

2011. márc. 4. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Az én tablettám tájékoztatójában benne van, hogy szokatlan hasi fájdalom esetén AZONNAL abba kell hagyni a gyógyszer szedését és haladéktalanul vissza kell menni ahhoz, aki felírta! Nem tudom, ez a hasfájás-hányás pontosan mit jelent, de jót nem, az biztos!
2011. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor szerinted/szerintetek folytassam még a szedését, megpróbáljak egy másodikat, hátha hozzászokik a szervezetem, vagy mindenképp orvoshoz vissza? (messze van, nem nagyon akarok elmenni)
2011. márc. 4. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted nem leírtam világosan, hogy mielőbb fordulj orvoshoz ezzel? A tájékoztató azt írja (még egyszer leírom), hogy szokatlan hasi fájdalmakkal abba kell hagyni a szedést, és mielőbb orvoshoz menni! Még ma menj el az orvos rendelésére és mondd el neki ezeket a tüneteket!
2011. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!