Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elszakadt a gumi, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elszakadt a gumi, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel tegnap este szexeltünk és történt egy kis baleset... Ő egy kicsit kiszáradt és elszakadt a gumit, amit nem vettem/vettünk észre... Csak akkor amikor kivettem. Nos, jutott mindenhova "cucc", az ágyra a combjára, így pontosan nem tudom megmondani, hogy mennyi jutott belé, de rögtön utána elment WC-re ott is jött egy kicsi ki belőle, meg rögtön meg is tusolt... Kedden ment el teljesen a menstruációja és csütörtökön (tegnap) szexeltünk... Mi ilyenkor a teendő? Mennyi az esély arra, hogy teherbe essen? Ha ez számít én 19 ő 18 éves... Várom a gyors válaszokat! Köszönöm!
2011. márc. 4. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Még esély nincs sok, hogy teherbe essen, mert peteérése nem volt, viszont bármi megtörténhet a mai világban. A legjobb, ha elmentek egy ügyeletes nőgyógyászhoz, az majd megmondja mi a teendő. Csak mondja el, hogy történt. Kicsit ki fogja oktatni a barátnődet, hogy miért nem figyeltetek jobban, de ez legyen a legnagyobb probléma.
2011. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Most egy kicsit megnyugtattál, de mindenképpen elmegyünk akkor orvoshoz! Még egyszer köszönöm szépen!
2011. márc. 4. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:
orvostól kérj 72 órás tablettát
2011. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképp orvos, és eseményutáni, mert nagyon is könnyen lehet terhes!


Elsőnek: Ez a nem sok esély, ez érdekes. Kb. 50%. Vagy igen, vagy nem. Még menstruáció alatt is simán teherbe eshet valaki.

Azt pedig szintén erősen kétlem, hogy kioktatnának valakit, aki megfelelően védekezik, és becsúszik egy hiba.

2011. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kioktatják az embert, hidd el. Vannak olyan orvosok. Amúgy meg valóban lehet terhes, de nagyon kicsi az esélye...
2011. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
sztem szedjen a nőd fogamzásgátlót és akk nem kell gumi
2011. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem tudom, engem nem oktattak ki. Szerintem nincs is rá szüksége. Azt kell kioktatni, aki nem védekezik. De mindegy.

A kis esély, meg azért terhességnél szerintem elé sokat számít. Egy terhességnél a kis esély is 50% - vagy terhes, vagy nem. Nem lehet valaki egy kicsit terhes.

2011. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!