Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha a menstruációm a 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a menstruációm a 3. napon úgymond végetért? Lehet ennek köze a fogamzásgátlómhoz?

Figyelt kérdés
Most van a 4. nap és scak eyg kis "foltom" van. Az első 3 napban viszont erőteljesebb volt mint szokott lenni. Az ötödik napon szokott annyi lenni mint most. 2 hónapja szedek fogamzásgátlót/yasminelle/ sztetek lehet ehhez köze?
2008. febr. 3. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem.Nekem is felírták,csak én félek elkezdeni..félek hogy terhes leszek...ááááá...ha valaki tud erről a tabiról valamit,kérem írjon levelet mert nagyon félek elkezdeni!!!
2008. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg ez tabi mellett teljesen normális!!
2008. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tabletta lecsökkenti a vérzés mennyiségét és erősségét is! Ez teljesen normális! Ez az egyik jó hatása!
2008. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak annyit üzennék, hogy ha fél hogy terhes lesz akkor kezdje el a tabit, mert ha nem és nem védekezik akkor nagyobb a valószínűsége hogy terhes lesz!
2008. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!