Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már a 2. levél tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a 2. levél tablettát eszem, és nem vártam meg a 7 napos szünetet, mert közbe megjött és elkezdtem enni újra a gyógyszert 3 nap után. (tudom, hogy hülye voltam). De attól ugye nem lehetek terhes? Csak 1xvoltam fiúval a 2. hónapba.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Enni???A gyógyszert?:D

NEm hiszem hogy terhes vagy

2009. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem a megfelelően szedted nem véd 100%-osan. Megkell várni a 7 nap szünetet akár megjön akár nem.

Most kezdted el szedni a 2. levelet nem? És nem vártad meg a 7 napos szünetet.. Ha a srác belédélvezett akkor imádkozz

2009. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha jól értem, akkor szerinte nincs gond, szimplán kicsit eltolta a ciklusát.

Én úgy értelmezem, beszette az első levél 21 szemét, majd szünet. 4. nap megjött neki, ekkor kezdte el a 2. levelet.

NEm nyagon szabad ilyet csinálni, mert megborul a hormonrendszer. Védett vagy. Akkor lenne baj, ha a következő levelet 7 napnál később kezdte volna el. Ez a tájékoztatóban is le van írva, a "Mi a teendő, ha meg akarja változtatni a menstruáció első napját?" pontban.

2009. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szerinte, hanem szerintem nincs gond.

De az orvostudakozo.hu - n van doki, aki pár órán belül válaszol. A fokuszbanano.hu -n chaten is eg tudod kérdezni tőlük hétköznap esténként

2009. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem...7 nap helyett 3 nap szünetet tartottál? Ha így van, akkor elméletileg csak a ciklusodba kavartál be. De az, hogy levél közben jön meg, nem megszokott dolog...

Ha nem akarsz mensit, akkor ne tarts semennyi szünetet,hanem rögtön vedd elő a köv. levelet. Egyébként nem jó ezzel játszani, max nagy ritkán.

2009. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!