Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35? Pattanás? Mikortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35? Pattanás? Mikortól lesz jobb?

Figyelt kérdés
Ezt a fogamzásgátlót kaptam fél évre. Hormonális gondok miatt a nőgyógyász írta fel, azt mondta fél év után enyhébbre váltunk. Nha most... viszont olvastam a betegtáj-ban, h igazából ez ilyen aknés, pattanásos panaszokra is jó. Ennek megörültem, mert nem volt ronda az arcom, de ez egy +, h még a fránya pattikat is eltünteti. A 2. levélnél tartok és elég sok nagy gennyes, kinyomhatatlan patti jött a fejemre. Miért? Először kihozza aztán szárítja? Mennyi idő után várható s szép bőr?
2011. okt. 23. 16:19
 1/4 anonim válasza:

Rossz hírem van. Én kb 17 évesen kezdtem szedni, a pattik eltüntetése volt a második indok, hogy ezt írta a doki. De ugyanez lett velem is mint veled. Nem lett jobb, sőt eleinte úgy néztem ki mint egy nagyra nőtt karfiol. Szégyelltem utcára menni és havonta vettem új alapozót, hogy kinézzek valahogy.. Kb 1 év után kezdett el javulni, de az eredeti állapotnál sosem volt jobb vagy szebb.

Arról nm beszélve, hogy a végére már úgy éreztem, hogy méreg folyik az ereimben vér helyett. Azóta semmilyen más gyógyszert sem tudok szedni, bár nem is akarnék már, inkább gumit használunk, az a legtutibb.

A bőrömet így kell elfogadni, hogy zsírosodó típus, de rendben lehet tartani és még smink se kell hozzá.

Én annak ellenére, hogy orvos írta fel, meg gondolnám a helyedben, nem minden kötelező ám, amit ők mondanak vagy javasolnak. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem gondold ezt át mégegyszer.

A bőröddel kacsolatban meg próbáld ki a Garnier termékeit, arc lemosó és hozzá pórus összehúzó tonik. Napi 2szer. Csodákra képes.

2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, nos nekem kihozza őket, de egész szépen és hamar le is száradnak. Azt hittem, h így tisztítja" ki az arcom. Bár nem tudom, sokkal rondább nem lett, mint előző állapotában. Az orvosomra meg hallgatok, elég rossz problémáim voltak, amik most javulni látszanak.
2011. okt. 25. 07:48
 3/4 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ.
2011. okt. 25. 07:48
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én 3- évig szedtem Diane 35-öt, úgy kb a harmadik levél után szépült ki az arcom, előtte elég sok volt a pattanásom, de teljesen eltüntette. Semmi mellékhatása nem volt.
2012. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!