Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire "jó" védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "jó" védekezési módszer a Patentex oval, illetve más hüvelykúpok?

Figyelt kérdés

Biztonságos módszer? Nem szeretnék gyógyszert szedni (hormontartalom...), és olvastam több fórumon is a patentexről. Többnyire pozitív véleményeket.

és lehet h hülye kérdés, de azt is írták h olyan érzés mintha kifolyna, esetleg csöpög. Ez orális kielégítéskor menynire észrevehető, zavaró? Előre is köszönöm!


2008. febr. 4. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orális kielégítéskor sajnos zavaró lehet a másik félnek, mert ha jól emlékszuem 4 órát bír, s elkezd kifolyni, meghát ugye szétolvad ott bent,ezért kivcsit kellemetlenebb.Biztonságilag nekem nagyon bevált, meg baciölő hatása is van némelyik kúpnak, csak az is kellemetlen, hogy erre fel kell készülni, és ha hirtelen tör rád a vágy?Mert ha jól emlékszem hűtőben kell tartani.Na szval biztonságos, csak elég macerás ,de jobb mint a semmi.
2008. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be,maverás volt,meg fura érzés,és ráadásul csípett.De ki kell próbálni mert egy bnőm azt használja és semmi baja.De ha tartós kapcsolatod van akkor sztem gáz hogy mindig ezzel kell kínlódi,meg meg kell várni míg felolvad.És ha elkap a hév akkor mi van?Ültök még 6percet míg elolvad?

Nekem a nőgyógyász a hüvelygyűrűt ajánlotta,ami biztonságos és havonta kell cserélni.Először az orvos rakja fel,aztán a következőket már magadnak is fel tudod.

2008. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Énis ezen a patentexen gondolkodom. Óvszer nálam szóba sem jöhet. Milyen az a hüvelygyűrű? nem fáj?
2012. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!