Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki szokott csak óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott csak óvszerrel szexelni? Nektek bejött ez a módszer?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz szerintem. Viszont a tabletta is.
2011. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor te hogyan védekezel?
2011. okt. 13. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

óvszer szar dolog tényleg :D

én nem ajánlom de védekezni kell

tablettát ajánlom :) az eddigi tapasztalataim alapján teljesen biztonságos és kényelmes is :) és ha sokat szexelsz a pároddal akkor olcsóbb is mint gumit venni állandóan

2011. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az óvszer gyártókat.
2011. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én már másfél éve csak gumit használok. Előtte 4 évig szedtem tablettát,aztán amikor a nőgyógyászom azt mondta, hogy vagy abbahagyom vagy nem lehet gyerekem, akkor inkább a gumit választottam. Semmi probléma nincs vele.
2011. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mert ha még csak 16-7-8 kb. én mindenképp a gumit ajánlanám neked,ez az egyetlen módszer ami a fertőzésektől megvéd!

Tablettát én akkor használnék a helyedbe ha már egy tartós kapcsolatba vagy olyan partnerrel akibe megbízol,akitől nem kaphatsz el semmit!

Azért tanácsolom ezt,mert egyszer én is voltam tízen éves és tudom milyen ha elkap a hév,meg fiatalon a gyakori partner csere is előfordul.


Szerintem a gumi a tuti!

Jó,hogy feltetted ezt a kérdést mert nekem úgy tűnik,hogy fontos számodra a megfelelő védekezés!


Sajnos a nagy átlag nem foglalkozik ilyen csip-csup dolgokkal mint a nemi betegségek,aids ne adj isten nem kívánt terhesség majd megszakítás és társai...

2011. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1,5 évig használtuk, nagyon rossz volt benne, nekem nagyon fájt mindig főleg az eleje. Aztán tablettát kezdtem szedni, utána sokkal jobb volt már a szex, sőt összehasonlíthatatlan. Szóval sokkal jobb. Bár most megint kénytelenek vagyunk gumit használni, de ahogy lehet iratom fel újra a tabit. Sokkal egyszerűbb vele minden. :) 20L
2011. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk bejön a párommal. Mivel csak hétvégén találkozunk, kényelmes is. Ő is és én is tartunk a hormonoktól, és ha majd gyereket szeretnénk, nem szeretnék várni, hogy kitisztuljon a szervezetem, meg rengeteg helyen olvastam, hogy a szedés abbahagyása után felborul a ciklus.

Fizikailag sem okoz kényelmetlenséget se nekem, se a páromnak, de azért mindig kedveskedek neki külön is, hogy tuti jó legyen neki.

2011. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell itt rinyálni a koton miatt. Érdekes, hogy érvelnek a tabletta mellett, de akkor miért van tele az oldal a fogamzásgátlóval kapcsolatos aggályokkal, hogy sokan nem akarják szedni, mert tönkreteszi a hormonháztartást stb ?

Végül is sokkal jobb összeszedni minden szart, gyereket csinálni 16 évesen, mint gumit húzni.

2011. okt. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én amióta szexuális életet élek (kb. hat éve), csak és kizárólag óvszerrel védekezem. A párom miatt jó lenne vmi más megoldás. Tablettát viszont nem szedhetek. Az összes többi megoldást is ismerem egyébként, de egyikben sem tudnék annyira megbízni, mint az óvszerben.
2011. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!