Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symacia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symacia fogamzásgátlóról véleményetek? További kérdések lennt.

Figyelt kérdés
Még életemben nem szedtem soha, ma írta fel a doki ezt a fogamzásgátlót.Holnap vagy holnapután kell megjönnie. Ha pl ma este megjön, akkor mikor vegyem be? Már akkor, vagy elég reggel? Azt a "napot" kell bevenni amelyik napon megjön a menzeszem? Ha holnap akkor csütörtökit ha pénteken jön meg akkor péntekit? És az nem baj ha azon a levélen ottmarad a hétfő kedd szerda csütörtök?? Bocsi h nem értem,de még soha nem szedtem és kicsit rá vagyok parázva:)
2011. márc. 9. 18:16
 1/8 anonim válasza:
Ha ma este jön meg akkor vedd be este és minden nap kb. ugyanolyan időben szedd be.Amúgy beveheted holnap, de akkor még 1 hétig használj más cuccot is , pl.: gumit.De gondolom a mensid alatt nem akarsz szexelni :P.Azt a napot szedd be, amelyiken megjött, nem baj ha kimarad előtte, azt is ugyanúgy be fogod szedni majd később.Mellékesen lényegtelen melyiket veszed be, a napok csak neked segítenek, hogy ne hagyj ki egyet se. Én is ezt szedem, semmi probléma nem volt eddig vele.
2011. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha megjön éjjel a menzim pl hajnali kettőkor, és észreveszem....akkor vegyem be akkor a gyógyszert?De én az esti 6, 7 órára szeretnék ráállni..és ha beveszem hajnali kettőkor, akkor bevehetem másnap este 7kor a következő napot vagy h van ez?
2011. márc. 9. 18:31
 3/8 anonim válasza:
Szerintem jó úgy is, ha hajnalban megjön és este veszed be, max. egy hétig még használsz gumit.Azt még ki lehet bírni =) Amúgy nekem csak a cicim nőtt egy kicsit a tablettától de az meg sose hátrány
2011. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A menzesz 1-5. napján lehet bevenni.

Ha megjön hajnali kettőkor, akkor nem kell rögtön a tabiért rohanni, beszedheted következő nap este is az első szemet.

De csak akkor kezdd el, ha rendes vérzés van, nem csak barnázás.

És két hétig használjatok kiegészítő védekezést, akármikor kezded el!

A napok csak azért vannak rajta, hogy könnyebben tudd követni, hogy bevetted-e az aznapit vagy sem.

Ha pl szerdán kezded, a levéltől meg hétfőtől van, akkor beszeded a szerdait, végigszeded a levelet, aztán a maradékot az elejéről.

Egyébként akár pepita mintában is szedhetnéd, mert ugyanazt tartalmazza az összes. Csak neked segítség a számozás.

2011. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, közbe rájöttem h tök mindegy honnan veszem be. Csak bevegyem mind a 21 db-ot a levélről és kész. Amúgy tegnap jött meg este 7 körül és bevettem akkor a tabit. Mert vki azt mondta h ráér másnap este bevenni, vki meg azt mondta h akkor vegyem be amikor megjön.Na én be is vettem fél 8 kor(este), de ma már 6 kor fogom...ugyanúgy mint a továbbiakban is. Sztem ennyi"időeltolódás" belefér bőven.
2011. márc. 11. 13:11
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja és azt mondta a doki hogy már az első hónapban véd, ha a ciklusom első napján beveszem az első szemet. Kérdeztem tőle hogy ez biztos így van? Azt mondja igen.

Jóóóó, nem mondom h menzesz alatt akarok szexelni, kibírom még 1-2 hétig( hogy biztosan hasson) de akkor mitől vehetem "100 %-ra" a védettséget?

2011. márc. 11. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első levél után már tutibiztos!Én is ezt szedem, holnap fogom bevenni a második levél első szemét.
2011. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom h az első hónaptól már tuti. Mondtam is a dokinak: az első hónap után véd? Azt mondja: Nem, már az első hónapban.

Na mindegy azért óvatos leszek

2011. márc. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!