Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Stodette fogamzásgátlóról mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stodette fogamzásgátlóról mi a véleményetek, mellékhatása van?

Figyelt kérdés
Most írta fel az orvosom, még nem szedtem soha fogamzásgátlót. Pár oldalon olvastam, hogy sokan pattanásosok lettek tőle, híztak vagy vérezgettek. Persze mindenkire másként hat a gyógyszer de mégis érdekelne, hogy nektek mi a tapasztalatotok. Köszönöm!
2011. szept. 21. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

[link]


olvass!!!

2011. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem arra ami a betegtájékoztatóba van leírva. De azért köszönöm
2011. szept. 21. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalat tök mindegy, az is lehet, hogy nálad előjön az összes mellékhatás, de az is, hogy egyik sem...
2011. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég negatív vagy, de ez különösebben baj. Gondolom közöd nincs ehhez a gyógyszerhez és mégis próbálsz okos lenni. Sebaj:)
2011. szept. 21. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik barátnőm szedi ezt. Neki az első hónapban volt egy kis barnázás, de bevált neki :) Én is most most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, bár nem ezt a fajtát, és be voltam tojva, mennyi negatív dolgot olvastam, nem csak erről a fajtáról, hanem úgy összességében, libidócsökkenés stb....Amikor bevettem az első szemet konkrétan félóráig nem mertem felkelni, mert mi van ha rosszul leszek tőle :D Ehhez képest nekem szárnyal a libidóm, épphogy volt egy kis vérezgetés, se fejfájás, hányás, mellfeszülés. Szerencsés vagyok.

Szóval lehet hogy ami másnak nem jó, az neked pont az lesz :) Nyugi :)

2011. szept. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is borzalmas dolgokat olvastam róla és kicsit meglepődtem. Remélem én is a szerencsések közt leszek nulla mellékhatással:D Köszönöm szépen a válaszod! :)
2011. szept. 25. 21:22
 7/7 sziszikaa válasza:
Harmadik hónapja szedem, előtte a Jazminelle-t szedtem.Nekem az sokkal jobban bevált, de egy kicsit drágának tartottam.Tapasztalatom az, hogy több lett a pattanásom, többet fáj a fejem a menszesz alatt, és talán egy kicsivel többet eszem.
2011. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!