Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek, ha a párommal együtt voltunk, de a gumi kiszakadt?

Figyelt kérdés
Észrevettük és lecserélte. Nem élvezett el akkor sem és később sem, így abbahagytuk. Peteérésem előtt volt az aktus. Előváladékot nem éreztem, de ettől függetlenül természetesen lehetett. Az aktust követő 9. napon csináltam tesztet ami negatív lett. Csak normális válaszokat szeretnék. :) ( ha baba van, nem baj )
2011. szept. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes!
2011. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csináltál tesztet akkor szerinted? A teszt negatív. Ha itt a válaszolók többsége terhesnek mond elhiszed?
2011. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jön a gólya!
2011. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, nem erről van szó. De több véleményt is jó meghallgatni.. persze értelmeseket. És a tesztről annyit, hogy nem tudom, hogy 9 nap után kimutatja-e. vagy csak később.
2011. szept. 10. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Százalékban jó lesz? 18,42368671323%
2011. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :D ennél pontosabban nem megy? :D :D
2011. szept. 10. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Később is csinálj még tesztet mert lehetsz terhes.Nem nagy az esély de mégis.Az előváladékban is lehett pár élteképes spermium épp elég.Egy spermium több napig is életképes és lehet pont mire peteérésed lesz addig még az is ott van és akkor akár lehet baba is.
2011. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!