Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha rendesen szedem a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendesen szedem a fogamzásgátlót, akkor biztos, hogy nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

az első hónapban minden rendben volt, a 7 napos szünet 3. napján jött meg, most tartok a második hónap 7 napos szünet 3. napjának az estéjén, és sehol semmi.

rendesen szedtem a tabikat, 1 hétig voltam lázas beteg, de nem szedtem antibiotikumot, csak septofortot, és ambroxolt (köhögés elleni, de azt olvastam róla a neten, hogy nincs hatással a fog.gátlóra, és a fog.gátló betegtájékoztatóján is csak annyi van, hogy az antibiotikum és az epilepsziára való gyógyszer van rá hatással).

A hónapban egyszer volt, hogy 7 kor bevettem, de 9kor hánytam, és csak fél 10, 10 körül vettem be annak pótlására egy újabb tabit, de másnap rosszul is voltam rendesen, szóval gondolom használt.

Általában minden nap 7-kor veszem be, de ebben a hónapban egyszer-kétszer volt, hogy csak fél órás csúszással sikerült.


Szerintetek elrontottam valamit? lehetek terhes?

normális, hogy nem ugyan azon a napon jön meg a 7 napos szünetben, mint előző hónapban, vagy kezdjek el izgulni?:/


2011. márc. 18. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló sem véd 100%-ban.

Barátom anyja most ezért babázik, mert nem hatott a fogamzásgátló.

De természetes, hogy csúszik 1-2napot a vérzésed a 7 napos szünetben. De ha nem jön meg akkor csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.

2011. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is halottam, olyan történeteket, hogy valaki fogamzásgátló mellett esik teherbe, de ezek az esetek azért vannak, mert valami hibát ejtenek a szedés közben (pl. antibiotikumot szednek, vagy kihagynak egy tabit stb..) egyébként 100%-os (vagy ha nem is 100, de 99,999) lenne, ha mindenki mindent betartana (nem én találom ki, az okosok mondják ezt)


én csak félek. nem értem mit hibázhattam.

2011. márc. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!