Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízás fogamzásgátlótól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízás fogamzásgátlótól. Mondanátok nekem tapasztalatokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban szeretnék felíratni magamnak gyógyszert, és hallottam, olvastam hideget meleg róla. Valószínűleg ti sem fogtok mást mondani, de mégis kíváncsi lennék úgy az arányokra. Milyen gyógyszertől és mennyit híztatok? Vajon mitől függ, hogy mennyit hízik egy lány egy adott gyógyszertől?

Előre is köszi :)


2011. márc. 19. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lindynette 30-as vagyok.. az előzőhöz egy kérdés! "a nővédre is ezt szedte" Gyógyszert tudott váltani??

A nődokim azt mondta ha Lindynette 20-at szednék akk lehetne más gyogyim, aminek szintén 20-as volt a végén a neve!.. De elv mivel 30-ast szedek nem lehet váltanom...

2011. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ő nem váltott, hanem abbahagyta.
2011. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Értem, köszike! :)
2011. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én Gestomix-et szedek már több mint fél éve, és egyáltalán nem híztam tőle :)csak egy kicsit nőttek a melleim, de ezt nem tudom mellékhatásként elkönyvelni :D
2011. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Melianet szedtem 7 évig, +8 kiló
2011. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor itt egy ellenpélda: lindynette 20-at szedek és nem híztam tőle. Tesóm, anya, és még 3 barátnőm is ezt szedi és semmi probléma.
2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sziasztok!

Én a Yasminelle-től 10 kilót híztam, két hónapja hagytam abba, teljesen fel van borulva a hormonháztartásom, én meg már a depi szélén állok, mert hónapok óta rendszeresen tornászom, figyelek az étkezésre, és semmi nem használ. Folyamatosan jönnek fel a kilók. Most járok orvosi vizsgálatokra, de minden leletem - pajzsmirigy is - negatív. Hál istennek. Szóval nekem jól becseszett ez a hormonbomba. Nagyon el vagyok keseredve, és fogalmam sincs, hogy le tudom-e adni ezeket a kilókat... :(

2011. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!