Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jövő hónapban megyek a dokihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő hónapban megyek a dokihoz mirena spirált felhelyeztetni, nagyon kellemetlen lesz?

Figyelt kérdés
Akiknek ilyen spiráljuk van, azok meg vannak vele elégedve?
2011. márc. 22. 13:24
 1/4 anonim válasza:
Hát nekem speckó nem vált be.Most emeltem ki épp a kérdésem nézd meg,nem beszélve arról hogy nekem fájt a felrakása is.Most ott tartok hogy vissza leveszi vagy ma vagy holnap.
2011. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, te szegény:-( nem jól helyezték fel?

Félek én is nagyon, remélem minden rendben lesz.

Nekem még meg sem jött (8,5 hónapja szültem)akkor biztosan valamennyire engem is tágít majd a doki...

Megírod majd, hogy mi volt veled?Minden jót neked addig is!

2011. márc. 22. 14:53
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Tegnap levette a doki.Na ugrottam is egy nagyot.

Azt mondta hogy várjunk 2 hónapot mert előfordulhat hogy a szülés "miatt" csúszott le vagyis még "tág vagyok".Én meg mondtam neki hogy nem valószínű hogy mégegyet bevállalok.Elég volt a szenvedésből.

Neked sok sikert hozzá!!!

2011. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon kedves vagy, hogy írtál!

Sajnálom, hogy neked nem jött be, és szenvedned kellett!!:-(

Már megvettem, így elmegyek, és majd meglátjuk. Ha nagyon fáj, akkor én is le fogom szedetni, és többet én sem fogom alkalmazni!

Minden jót kívánok neked, és köszi szépen még egyszer!

2011. márc. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!