Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kellemetlen a Pharmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kellemetlen a Pharmatex hüvelykapszula? Nagyon folyik? Szaga?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
van akinek bejön, van, akinek nem. ki kell próbálni. gond lenne a baba?
2010. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk még gyereket.

Használtad már?Folyik?..?

2010. ápr. 6. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
nem használtam. de ha gond a baba, akkor ez nem biztonságos. csak, h tudd. max. megszakitással, és nem termékeny napokon. de ez igy elég necces.. nem?
2010. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szyszke válasza:

Annak is több változata van persze hogy folyik valahogy annak is ki kell jönie belőled, de erre is rá kell véfekezni főleg a 2 ciklus közötti középső időszkban. Ha viszont nem mindíg úgyan akkor jön meg nehéz is azt kiszámolni mikor védekezz rá. Valamint elég drága abból már inkább vegyél rendes gyógyszert persze az csak szerintem.

Az sem mindegy melyiket használod belőle, mert van amelyik eléggé égető érzést nyújt.

2010. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia én már a tabit is és a kúpot is próbáltam mind kettőt hüvelybe kell helyezni

és rossz izű én szagát nem észleltem színe csak a kúpnak van...a tabinak átlátszó!

2010. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!