Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit javasoltok erre az esetre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok erre az esetre?

Figyelt kérdés
Belarat szedek, vasárnap este járt le a 3. havi adag, onnantól kezdtem a 7 napos szünetet. Erre a hétvégére semmiképp sem akarom h meglegyen a menzeszem, de továbbszedni nem tudtam, mert csak ma sikerült kiváltani az újabb dobozt.Barátnőm azt mondta, h mivel még nem jött meg, ma este kezdjem is el az új dobozt, ne várjam meg a vérzést. Szerintetek? & ha ma szedem, hétvégén kell védekezni gumióvszerrel, vagy ha legközelebb csak szombaton szexelek, holott ma este már beveszem, nem lesz baj?!
2011. márc. 22. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem kavarnám így meg. Szerintem most már várd meg a 7 napos szünetet. Ha máskor nem akarod, hogy megjöjjön, egyáltalán ne tarts szünetet, hanem szedd tovább a következő levelet is végig. De most már szerintem nem kellene bezavarnod azzal, hogy két nap szünet után kezded a újabb levelet. Legközelebb próbáld meg időben kiváltani.
2011. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a kavarással nagyobb gondot okozhatsz magadnak, mint azzal a pár napos vérzéssel.

Bnőm pl el akarta tolni úgy, hogy elkezdte szedni a következő levelet, és a TELJES hónapot végigvérezte.

Orvosom pont ilyenek miatt nem ajánlja.

2011. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!