Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell még valamilyen vizsgálat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell még valamilyen vizsgálat? (fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

Volt rákszűrés, vizelet, meg vérvizsgálat. Elvileg semmi bajom, szükséges még valamilyen vizsgálatra elmennem? Ezt a Leiden mutációt pl kell? Ilyet igényelhetek, ha egyébként dédnagymamáig visszamenőleg senkinek nem volt trombózisa?

Lehet, hogy túlaggódom, de dokim nem szólt ezekről, mikor felírta, és csak akkor tudtam hogy fontos, amikor már szedtem, szóval most szeretnék biztosra menni.


2011. márc. 24. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem csak rakszurest vegzett anno az orvos..
2011. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem árt megvizsgáltatni, hogy van-e Leiden mutációd. De nem biztos, hogy ilyen esetben támogatja a TB.

Azt kellene megnézni, hogy van-e rendszeresen peteérésed.

2011. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint rendszeresen menstruálok-e? Hát... Általában mindig ugyanazon a napon jön meg, vagy +/- 3 nap és mindig ugyanannyi ideig tartott. Ritkán késik, akkor is van vmi oka (beteg voltam, stb). Most gyógyszertől nem tudom, hogy fog változni. És mennyibe kerül a Leiden mutáció vizsgálat? Meg hol kérhetek ilyet? Háziorvostól?
2011. márc. 24. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

A fog.gátlótól nem fogsz menstruálni,mert az álmenstruációt produkál peteérés nélkül.

21 napig kell szedni egy levelet és utána 7 napos szünet majd a 8.napon kell elkezdeni a 2.levelet.A 7napos szünet alatt fog megjönni a vérzés várhatóan,és az első levél első szemét a rendes menzi első napján kell elkezdeni szedni.


A vizsgálatokból nem fog sajnos kiderülni,hogy jó-e neked a fog.gátló amit az orvos felírt.Az majd menetközben fog kiderülni,ha már vannak esetleg mellékhatások.Remélem minden rendben lesz,és szedd megfelelően.

2011. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ööö, hát köszi, bár én most a trombózis miatt kérdeztem, mert elkezdtem szedni a bogyót, miközben mondták, hogy nem ártana ez a vérvizsgálat meg a vizeletvizsgálat.

Arra voltam kíváncsi fontos-e még valamilyen vizsgálat a trombózis miatt?

2011. márc. 27. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
ne parazz mar.. ha felirtak, akkor nem kell más vizsgalat, bizz az orvosban..
2011. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trombózis-gyanú megléte alapján egyáltalán semmiféle hormonkészítményt nem szabadna felírni.......
2011. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!