Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettához kell vizsgálat?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok h az orvos belémnyúl(újjal, vagy eszközzel) vagyis mikor azon a bizonyos széken kell feküdni. Amúgy még szűz vagyok.
2011. ápr. 13. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még soha sem voltál nőgyógyásznál és tablettát akarsz szedni,akkor meg fog vizsgálni és valószínüleg rákszűrést is csinál,ami mintavételből áll és majd pár hét múlva jön meg az eredmény.Elvileg vért is vesznek tabletta felírás előtt.Azt mindenképp mondd az orvosnak,hogy még szűz vagy.
2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tőlem a rákszűrés miatt vett kenetet,illetve el kellett mennem vér és vizeletvizsgálatra mikor felírattam.

21/L

2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minek neked fogamzásgátló, ha még szűz vagy?

Ha probléma van a menstruációval, akkor is előbb az orvos mondja meg, mi a bajod, utána ír fel ESETLEG, hogy beálljon. Másért nem fog felírni neked, gondolok itt ilyenekre: hisztizek, mert pattanásaim vannak, vagy kicsi a mellem..

Am nem olyan jó dolog szétbombázni a szervezeted hormonokkal és gyógyszerrel ilyen fiatalon. Írásod alapján nem vagy több 16-nál, bocs ha tévedek..

Ha meg szexelni akarsz, először kezd az óvszerrel. Fogamzásgátlót meg csak egy biztos kapcsolatban kezdj el szendni, ami szerintem több mint fél év.

Ja és szűz lányoknak nem dugják fel a kacsát, pont ezért kell megmondani, hogy szűz vagy.

2011. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!