Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnömmel fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömmel fogamzásgátló gyógyszert szeretnénk alkalmazni. Ki tudja neki felírni? Van olyan amitől hízik és van amitől fogyni fog? Vagy ez mindenkinél változó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
én 16 leszek Yasminelle-t szedek abszolút nem híztam, pedig fogékony vagyok rá, orvos írta fel Székesfehérváron: id. Dr. Nagy László 3hónapra 7210 forint azt hiszem, és az arcom is szebb lett tőle.
2010. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó!

Nőgyógyász írja fel, és ha lelkiismeretes, akkor elküldi előtte egy laborvizsgálatra (vér, vizelet), hogy a számára legmegfelelőbbet tudja felírni.

2010. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
én a yasminelle mellett híztam, abbahagytam és csodák csodája nem híztam tovább.
2010. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász írja fel, ha bevált a tabi, és nem igényel szakorvosi felírást, akkor a későbbiekben a háziorvos is felírhatja. Viszont akkor is évente fel kell keresni a nődokit ellenőrzésre.

A mellékhatások egyénenként változóak lehetnek. Jah és az első levél után ad igazán védettséget, szóval addig kiegészítő védekezés kell.

2010. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteket
2010. márc. 30. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy barátom párja pár évig szedett fogamzásgátlót és onnantól kezdve, miután abbahagyta, se tudott már terhes lenni. Nem javaslom senkinek sem a fogamzásgátlót, mert teljesen terméketlenné tehet.
2010. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én már 2 éve szedem, de már sokat fáj a fejem, valószinűleg, h ettől. de 2 évig bevált. csak orvos irhatja fol. nem hiztam tole.
2010. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És az kizárt,hogy a barátnőd már szedés előtt is terméketlen volt?...vagy pcos beteg?...vagy sose küldték laborra stb semmilyen kivizsgálásra,csak írták neki a fog.gátlókat?...
2010. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!