Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges fogamzásgátló mellett fogyni?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni 4-5 kilót, ami a gyógyszertől feljött. Lehetséges a szedése mellett? Vagy ha váltok, akkor le tudom adni?
2009. jún. 13. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogyásra sok módszer van... szerintem nem egészséges gyógyszerekkel tömni a búrád...
2009. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztótablettát szeretnék szedni, hanem fogamzásgátlót szedek, emiatt híztam, és ezt le szeretném adni.
2009. jún. 13. 10:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze a fogamzásgátló abbahagyása nélkül. :)
2009. jún. 13. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
én 3 honapja szedek tabit..az elsö honapba flejött 1-2 kilo..azt elhatároztam h leadom..55 kilo voltam.. most 50 vok:) szal lehetséges csak akarni kell
2009. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bnőm 10 kilót adott le, pedig hízni akart.
2009. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dejó...akkor nagyon erős leszek és megpróbálom :) Amúgy én 50 kiló vagyok, de elég lenne a 46 is...47-48 voltam, de az is sok volt már...meglátszott sajnos. Tudom, hogy rémisztőnek hallatszik, de csak 158 cm vagyok :D
2009. jún. 13. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
B*sszus 50 kg, 55 kg. k*rva nagy kövérség. A pasik amúgy sem a lapos deszkát szeretik!
2009. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, de én nem deszka leszek, és így nem érzem jól magam! És lesz*rom a többi pasi véleményét, mert mellesleg van barátom, amúgy meg senki nem tudja én mikor érzem jól magam...ha zavar akkor le fogom adni és kész...akinek nem tetszik, nem kötelező ide írni!
2009. jún. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!