Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy ez terheség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ez terheség?

Figyelt kérdés
A barátommal óvszer nélkül csináltuk(nem ment belém,tudok az elöváladékrol is).tudom h felelötlen viselkedés 20éves létemre.ma a 4.napja hogy késik de már lassan 3hete intenzív fogyókúrába kezdtem és fogytam is pár kilót.emellett zh idöszakom van eléggé stresszelek.a hasam görcsöl de nem olyan szinten ahogy a menstruáciom elött vagy alatt szokott..néha már azt hiszem csak képzelödök:S
2011. márc. 27. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, az biztosab, mint hogy mi itt tippelgetünk
2011. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
holnap elsö dolgom lesz és a nögyogyászhoz bejelentkeznem...
2011. márc. 27. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Így kb. 5-10% esélyed van a terhességre. Legegyszerűbb, ha veszel holnap egy tesztet :)
2011. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is késett most másfél hetet már totál bevoltam sz**va de mareggelről beköszöntött:D nem feltétlenül kell aggódnod, 4 nap még nem a világ vége, hár pár nap elteltével még mindig nem jön meg akkor viszont télleg patika és terhességi teszt.
2011. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem én is igy leszek ezzel.már annyira stresszelek hogy lehet ettöl is késik.nem tudom:S
2011. márc. 27. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy terhes. Mi 2 éve így csinálunk (bár csak elején, és 1-2 percig) és semmi bajom. Csak sajnos meguntam, és jövő hónaptól fogamzásgátlót fogok szedni. Fő a biztonság:)


18/L

2011. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, és van egy olyan ismerősöm is, aki párjával 4 éve megszakítással védekeznek, és több menet is volt egymás után, és semmi bajuk. Persze azt gondolták, hogy lehet meddő a lány, volt kivizsgáláson is, meg stb, és nem az... egészséges, mint a makk. Úgyhogy érdekes :)


előző voltam 18/L

2011. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18/L: És ha véletlen még sem jönne meg a menzeszed, mikor el akarod kezdeni a tabit?...Tudod, addig jár a korsó a kútra.

Attól, hogy neked szerencséd volt, nem biztos, hogy másnak is az lesz.

Legalább ne biztass másokat is erre a felelőtlen "védekezésre".

Kérdező: Még ma vegyél vhol tesztet, és holnap reggel ELSŐ vizeletből csináld meg.

2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Terhességnél is előfordulhatnak görcsök, sőt valamilyen szintű vérzés. A hormonok dolgoznak, a méh fala meg vastagodik. Nem szabad húzni a dolgot. Orvoshoz kell menni, vagy legalább 1 tesztet venni.
2011. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap elött megjött:)ugyhogy örülök nagyon.soha többet nem csinálom gumi nélkül az tuti.
2011. márc. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!