Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom a popómban élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom a popómban élvez el, akkor marad e ondó bennem, illetve átkerülhet e a puncimba valahogy?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy véletlenül is teherbe essek, remélem ezáltal nem lehet semmi bajom.
2011. márc. 27. 23:41
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Szeretem az ilyen kedves, cikiző és komolytalan, de főleg felesleges válaszokat.

A lényeg, hogy rendes előkészületek mellett nincs kockázata fertőzésnek, érdekes módon a párommal soha semmilyen gondunk nem akadt.

Van igazság a teherbeesés témában, ha nincs semmilyen védelmi eszköz akkor igenis megeshet hogy kerül oda is sperma ahova éppen nem szeretnétek.

Inkább keresd fel a nőgyógyászod, konzultáljatok fogamzásgátlóról, vagy ha nem akarsz tablettát szedni még mindig ott van a vény nélkül kapható helyi fogamzásgátló. (Spermicides hüvelytabletta, hab, krém, stb...)

Aztán csak okosan, és igenis élvezzétek egymást! :)

Üdv: Bogi

2011. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%
Annyira pontos a kérdésfeltevés, h tuti poénból írtad a kérdést.....
2011. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Minek próbálkozik egy tudatlan anális szex-szel......
2011. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%

Mert létezik egyáltalán dokumentált teherbeesés, hacsak nem mesterségesen csinálják? Nem. Nem raknak össze két embert kísérletileg, hogy próbálják ki a különféle elélvezési módokat teherbeesés szempontjából.

Tehát ez egy felesleges megjegyzés volt, amit nem gondolhattál komolyan...


Egyébként, tanultam, hogy mozgékonyabbak és életképesebbek tudnak lenni a hímivarsejtek, mint sokan gondolnák, és ebben nem érv, hogy ezzel szemben hány nő képtelen teherbe esni. Egyesek meg túl könnyen estek teherbe, és akkor mi van? Ennek mi köze hozzá? Nem azt kell kitalálnunk, hogy az illető spermiumjai épp mennyire erősek és fürgék, és nem is azt, hogy mennyire védekezik ellenük a csaj szervezete. Nem hinném, hogy két védőnő is baromságokat állít, ha nem áll érdekükben, márpedig nekik nem áll.

Ismétlem, miért nehéz védekezni? Ha normál szexnél tud, akkor análisnál miért olyan nagy cucc?


És aki azt állítja, hogy nem eshet, semmiképp sem, az miből gondolja? Ott lesznek és figyelik, hogy véletlenül se maradjon az orgazmus után sperma a végbelében?

Most nem azért, de tényleg marha nagy útjába kerül a speriumoknak a gáttól eljutni a méhig. Tényleg :S


De én húzzak el innen, meg én vagyok a hülye, pedig abból tuti nem lesz baj, hogy egy fokkal óvatosabbak, ellenben ha nem védekeznek, pl. nincs óvszer, akkor kivételnél is és a kifolyatásnál is millió alkalommal kerülhet a gáthoz ondó, aztán majd letagadjátok, hogy jah, biztos nem is anális következtében lett terhes, csak mondja...

Szerintem nem az én javaslatom a veszélyesebb.

2011. máj. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Most nem azért, de tényleg marha nagy útjába kerül a speriumoknak a gáttól eljutni a méhig. Tényleg :S"


Már nem azért, de ha olyan kicsi lennél (bár gondolom nem vagy), hogy szabad szemmel csak akkor látnak, ha 100000 társaddal összekapaszkodsz, akkor szerintem még ha baromi jó úszó vagy a 10 centi is rohadt nagy táv :D


Tudom, hogy egészségügyben dolgozóknak nem tanítottak logikát, de azért ez elég abszurd dolog.

2011. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Attól, hogy esetleg a hüvely közelébe kerül, nem lesz még a hüvelyben. Már párszor feltették a kérdést, hogy ha esetleg nem látható módon rácsöppent a fiú spermája a lány bugyijára, és utána a lány visszavette, lehet-e terhes? Ugyanaz a kategória. A spermium nem fog belemászni a hüvelyedbe, és galád módon átcsorogni(ha áll az illető, akkor függőlegesen felúszni mint a lazacok) míg el nem éri a petét és jól megtermékenyíti.

Ha bedugta volna, persze más a helyzet(az összeszedhető fertőzésről nem is szólva).

2011. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egyébként 04:18 persze alapvetően igazad van, hogy egyáltalán miért nem védekeztek?

De azért pl. egy eseményi utáni szerintem több mint felesleges lenne egy ilyen esetben, és az sem játék, csak úgy ukkmukkfukk nem kéne.


De mivel a tömeg szava szent, utána is olvastam a témának, és elég egyöntetű választ kaptam... hacsak nem kerül hüvely közelébe és nem JUT BE a hüvelybe pl. szexuális segédeszköz, pénisz, ujjazás útján, a kérdező nem lehet terhes.


És mindenkinek mindig van egy ismerőse, aki szerinte pont az ellenkezőjét bizonyítja, és mindig mindenkinek van egy ismerőse, aki védőnő, nőgyógyász etc. és neki mást mondott...


Maradok a józan paraszti eszemnél.

2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!