Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » " Nem akartam terhes lenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Nem akartam terhes lenni, de nem védekeztünk. " mi a jó ebben? Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? Ha meg nem akar terhes lenni, miért nem védekezik?

Figyelt kérdés
gondolok itt a megszakitásra, tehát, hogy hogy lehet ebben ennyire megbizni?
2011. márc. 28. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta kis p*csák/köcsögök akik dugnak ahelyett hogy tanulnának.
2011. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudatlanság, felelőtlenség, pia, drog stb..........
2011. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mert a nemiszervükkel gondolkodnak az agyuk helyett. sajnos ez eléggé jellemző a mai társadalomra
2011. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert tudatlanok, felelőtlenek és éretlenek a szexhez...
2011. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Én pl. szedtem tabit,de nem tett jót, teljesen felkavarta a hormonháztartásomat(de csak miután abbahagytam), óvszerből meg csak latexmenteset használhatok(1 cvsomag 5000 Ft), szóval maradt a megszakítás,de én mindig úgy voltam vele, h. sose vetettem volna el.26 éves vagyok és még sosem voltam terhes,persze nem is volt sok olyan fiú akivel lefeküdtem és aki futónak tünt azzal persze védekeztem,csak az évekig tartó kapcsolataimban nem mindig voltak védekezések.A jelenleginél, szinte az első 2-3 alkalom után már csak megszakításosan védekezünk.
2011. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem értem, h h nem féltél? ha 17-18 évesen maradsz terhes, akkor is megtartod? és a suli, stb..?
2011. márc. 28. 13:47
 7/15 anonim ***** válasza:
(26 éves lány vagyok)Persze h. megtartottam volna és attól még a sulit is lehet csinálni, vagy folytatni.Amúgy itt fősulin is sok olyan nő van aki terhesség alatt kezdte a sulit és gyes alatt fejezte be.Igaz persze örülök h.így utólag h. az akkori barátomtól nem estem teherbe,de sose vetettem volna el.Amúgy 18 voltam amikor már nem védekeztem és akkor már igen az érettségi után volt ez a korszak,szóvala suli nem vokozott volna gondot.Persze voltak futó kalandjaim,de ott védekeztem,de egy hosszú távú kapcsolatban kész anyagi csőd lett volna mindig 5000 Ft-os gumit venni.
2011. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hat nem tudom.. azért mégse ugyanaz a kettő, h szabadon éled a tinikort, vagy gyerekkel.. :S
2011. márc. 28. 14:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én pl. szedtem tabit,de nem tett jót, teljesen felkavarta a hormonháztartásomat(de csak miután abbahagytam), óvszerből meg csak latexmenteset használhatok(1 cvsomag 5000 Ft), szóval maradt a megszakítás,"


Utálom ezt az indokot. Miért nem látnak tovább az emberek egy kicsit?

Mi az, hogy csak a megszakítás marad? Akkor miért nem kombinálod vmivel?

Pl. spermiciddel EGYÜTT már egész megbízható.

Vagy pesszárium+spermicid együtt majdnem olyan hatékony, mint az óvszer.

Hülye kifogás ez a "nincs más".


De azért becsüllek, hogy megtartottad volna. Sokat javít a helyzeten. De egy csomó olyan nő is ugyanazt mondja, mint te, aki semmiképp sem tartaná meg.

És ez undorító.

2011. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
14:05-s vagyok.Ez nem kifogás.17-18 évesen próbáltam a tabletát,de mivel keveset szexeltünk feleslegesnek tartottam, kb. 1évig szedtem,mert ez olyan tabi volt amit csak 1évig lehetett szedni,de akkoriban sokat ájuldoztam és azt mondták lehet a tabletta miatt(ezt nem tudom),viszont évekig tartott mire helyre jött a menszim és újra beállt,illetve azóta sokkal fájdalmasabb és szenvedősebb mint előtte.Az óvszernél sem kifogás,mert mindig amikor sima óvszert használtam,akkor allergiás lettem és hüvelykúpot kellett szednem(fáj+viszketett stb.).Persze 16 évesen használtam permicides óvszert,de az meg legtöbbször elszakadt.De írtam már h. érettségi után hagytam abba minden védekezést és maradt a megszakításos, illetve futó kapcsolatnál a jó drága latexmentes óvszer.Amúgy én nem vagyok az a tipus aki sajnálná az életét, amúgy egy fiú miatt amúgy is tönkrevágtam a fiatalságomat,ezek után inkább egy gyerekre áldoztam volna fel,mint egy értelmetlen kapcsolatra.De nem lettem terhes,pedig már nagyon szeretnék.
2011. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!