Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » " Nem akartam terhes lenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Nem akartam terhes lenni, de nem védekeztünk. " mi a jó ebben? Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? Ha meg nem akar terhes lenni, miért nem védekezik?

Figyelt kérdés
gondolok itt a megszakitásra, tehát, hogy hogy lehet ebben ennyire megbizni?
2011. márc. 28. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes a kedves hozzászóló válasza, hogy ő bizony megtartotta volna a gyereket. És ha mondjuk 3 év alatt volt 2 tartós kapcsolatod és esetleg terhes lettél volna akkor mindkettőtől megtartottad volna a gyereket? Ahány komoly kapcsolat(amiben megszakítással "védekezel") annyi gyerek? esetleg 20,21,22 évesen? És lenne pénzed eltartani őket? Szüleid örülnének neki?
2011. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom rád hozni a frászt...de elgondolkodtató h ennyi év után nem lettél terhes megszakítás mellett...
2011. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
van ilyen, h valakinek évekig beválik.. de ettől függetlenül még NEM BIZTOS MÓDSZER!!!!!!!
2011. márc. 29. 14:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a hozzászóló.Én a komoly kapcsolaton azt értem h.az elspő iylen fiúval 6 évig voltam együtt és előtte meg a kapcsolat elején védekeztem,de évi 2-3 szex miatt abbahagytam a tabit illetve akkor már kijöttek rajtam a gumi által okozott allergiás tünetek(de lehet a tabi abbahagyása okozott ekkora hormonváltozást,h. allergiás lettem a gumira).Utána volt egy 3 hónapos kapcsolatom és egy 2 hetes,mindkettőnél latexmentessel védekeztem.A jelenlegi párommal is az elején védekeztem,de olyan sokat szeretkeztünk, h. nem bírta egyikünk pénztárcája sem, így a bizalomra tettük a dolgot és megbeszéltük ha összejönne akkor megtartanánk.Nekem ezt dobdta a gép.AMúgy én mindig fiatal anyuka akartam lenni, és mégsem lettem az, hsiz még nincs gyerekem.Persze ez kockázatos,de annyira nem vagyok hülye h. agy futó kalandnál ne védekezzel,egy komoly kapcsolatnál meg egyértelmű h. megbeszélés alapján kell dönteni.Amúgy egy védekezés alatt is összejöhet gyerek, egy éjszakásból is ha peches az illető.
2011. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de védekezés mellett kevesebb az esélye, mintha sehogy se védekeznétek..
2011. márc. 31. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!