Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok? Normális válaszokat légyszives, nem 12. éves vagyok.

Figyelt kérdés
már kb 1 hete úgy érzem, hogy meg akar jönni, puffadok, menstruációs fájdalmaim vannak a hasamban.nekem eléggé rendszeres a ciklusom, 25-30 nap szokott lenni. most a 32.napom nagyon enyhe sötétebb folyásom volt, azóta (most 34.nap) is alig-alig valami, inkább semmi, a pici görcsök is megvannak. párommal gumival védekezünk, mindig. 33. napon végeztem este tesztet, az negatív volt. előre is köszi a hasznos hozzászólásokat!!!
2011. márc. 29. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Tizenkettedik éves az nem vagy, de terhes az biztos.
2011. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Várj még pár napot, legközelebb a 38. napon csinálj tesztet, ha addig nem jön meg. Ha az is negatív, akkor menj dokihoz. Ha pozitív, akkor is.

Drukkolok, hogy úgy legyen minden, ahogy Te szeretnéd :o)

2011. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jólvanna :) elírtam, nem 12. éves... :D


köszönöm a hasznos tanácsot kedves 2. hozzászóló, várni fogok a 38. napig a 2. teszttel. nem szeretnék még babát,de, ha összejött, akkor marad :)

2011. márc. 30. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak a stressztől késik, szerintem nyugodj meg.

Nekem minden menzesz előtt már egy héttel görcseim vannak, aztán van úgy hogy mégsem pontosan jön meg.

2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy, hogy 36 napra jött meg, fiatalabb koromban pedig 44 (akkor ugyan még rendszertelen volt, bár ez egyedi eset volt) pedig általában mindig rendesen jön meg. (Értsd, fél-egy évig normális volt, aztán 1 hónapban késett/korábban jött meg stb) Szerintem ha vkinek rendszeres a menzesze, annak is előfordulhat, hogy vmi olyan külső behatás éri, amitől késik. Ha tesztet is csináltál, nem valószínű, hogy terhes vagy.
2011. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem szólsz anyudnak? szerintem ha nem 12 éves vagy akk lehetne ennyi eszed hogy szólsz, mert azért gondolom ,hogy tudja hogy csináljátok nem? lehet h 14-16 éves vagy de agyilag lehet h 10 se vagy... miért nem lehet szülőnek szólni? nagyon könnyen írod h ha terhes leszel akkor marad... nem olyan nagy buli ám... csak 1 sorozatot nézz meg az MTV-n a terhes tinik-ből és akkor rá jönnél... nem szekálás de én a helyedbe szólnék
2011. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves 3., 4. kommentelő, köszönöm a válaszaitokat, igen, valami megmagyarázhatatlan oka van számomra, h késett, de most már úgy tűnik, minden rendben.


kedves 5.kommentelő. nem értem a stílusodat, felnőtt nő vagyok, 24 éves, agyilag is szerencsére, itt nem arról volt szó, hogy anyu mit szól, meg mit nem szól, hanem kíváncsi voltam, hogy valakinek voltak-e hasonló tapasztalatai

2011. márc. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!