Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell a pesszáriumot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell a pesszáriumot használni pontosan és mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Jobb más védekezés mellett használni vagy önmagában elég biztonságos? Milyen előnyei és hátrányai vannak?
2009. febr. 26. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit több infó magadról? Kor? Szültél már?

Mert úgy tudom h pesszáriumot csak az használhat aki már szült!

2009. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már szültem, 23 vagyok. Én nem tudok róla, hogy csak az használhatná, aki szült, de lehet, hogy igazad van.
2009. febr. 26. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy - az a hurokra vonatkozik.


Ha már szültél, akkor valószínűleg nem elég a legkisebb pesszárium: tehát orvos kell, aki megmondja a pontos méretet. Ha kéred, be is mutatja a használatát.

Zselét is használj hozzá - a kettő EGYÜTT megközelíti a tabletta biztonságát.

2009. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az számít ebben az esetben, hogy császárral szültem?
2009. febr. 26. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt max. tippeket,tanácsokat fogsz kapni esetleg tapasztalatokat...de pontos választ csak a nőgyógyász tud mondani!
2009. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"számít ebben az esetben, hogy császárral szültem?"

Igen, számít.

De ne haragudj: én nem fogom lemérni a hüvelyed átmérőjét. Márpedig, ha rossz méretet veszel, azzal nem leszel boldog. Vagy nem fér be - de valószínűbb, hogy kicsi lesz, aztán a fiúk vígan beosonnak mellette. Kell ez neked?

2009. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, csak érdeklődtem, de többé nem is kérdezek...
2009. febr. 27. 01:22
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nyugodtan lehet kérdezni, de ha mindenki azt mondja, hogy orvos, akkor irány →

Azért egy pár szót róla:

előny az, hogy egyszer kell betenni, és utána annyi akció mehet, hogy a füled (is) kettéállhat tőle. Fél-egy napot is bennmaradhat.

Többször használható. Amíg benn van, kényelmes.


Hátrány az, hogy erre is figyelni kell: lejárat (de még nézni is kell, nincs-e repedés), nehéz betenni, de kivenni aztán különösen - és az első behatolásnál kicsit figyelni kell, nehogy alámenjen a fiú. Nem lehet akármikor kivenni - ha reggel elcsípnek egy fordulóra, akkor bizony ezzel kell bemenned dolgozni. Az pedig nem jó, ha nagyon mozogsz vele (futás, torna, ilyesmi. A szex nem ilyen mozgás szokott lenni).


A biztonsága pedig zselével 98% körül van - kicsit kisebb, mint a tablettáé. Igaz, itt hasmenés, hányás és egyéb zavaró tényezők nem rúgnak labdába.

2009. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre a típusú leírásra voltam kíváncsi, mivel még ezt át akarom gondolni, mielőtt orvoshoz fordulnék, köszönöm!
2009. febr. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!