Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemény kellene pár óvszerrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény kellene pár óvszerről, tapasztalatok tanácsok?

Figyelt kérdés

54-es óvszert volt rajtam!De mivel olyan a kialakítású hogy a vége gömbölyű, az eleje 54 utána 53 és van egy nagy búb ami 66mm és utána jön a spermazsák,

Nekem olyan óvszer kellene ami egyforma méretű és 52-54-es méret.Az ilyen búbos vagy milyen kialakítású óvszerben a bőröm mozog és ez nagyon zavar.Létezik olyan ami ugyan úgy szorul mindenhol?

Durex Tingle, Select melyik fajta a jó amelyik egyforma méretű nem pedíg változ)?


2009. febr. 26. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért most utálni fogtok de én nem szeretem a "gumit" nekem eddig nem volt olyan fajta hogy ne szakatt volna ki....:(..............na meg persze szorit is..:S:S..............jobb szeretem a fogamzás gátlot......de ha nincs más akko "gumi"........de minden féle képpen VÉDEKEZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az összes többi olyan:)mi is hazsnáltunk már iet de nekem szörnyű volt,pedig lány vagyok,vegyél másfajtát hidd el jó lesz!
2009. febr. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a durex plasuremax nak vannak hatranyai,elonyei meret?nem lehet egy ovszer hasznalni ha nem teljesen feszul ra a gumigyuru?...bocs. ha offoltam vagy valami.
2009. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!