Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap szex közben kiszakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szex közben kiszakadt az óvszer, de már csak későn vettük észre! A barátom bennem ment el. Tegnap előtt múlt el a menstruációm! Mennyi az esély rá, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy holnap veszek 72 órás tabit, de elég macerás, fel kell íratni stb. Ráadásul annyi hormont tartalmaz, hogy nem szívesen venném be! Mit tanácsoltok?
2010. ápr. 11. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom hogy azonnal menj el 72 órásat felíratni! Nagyon könnyen teherbe eshetsz így menstruáció ide vagy oda... Menj el írasd fel, igaz drága és sok a hormon benne de abban sem lesz köszönet ha babát szülnél, vagy vetetnél el! Most menj amíg nem késő!
2010. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
szerintem meg ne vegyél 72 órásat, és ha teherbe esel vállald a gyereket. sok sikert!
2010. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok,éés nem áll szándékomban a közeljövőben gyereket vállalni!Ma sajnos nem tudom sehol felíratni a tabit(kisvárosban élek,ahol nincs kórház)! De így,hogy 2napja nincs menstruációm,biztos,hogy terhes lehetek? Mert hallottam már a naptár módszerről,de nem tudom hogy működik! Nagyon rizikós lenne,ha nem venném be a tablettát? Fogamzásgátlót se szedtem még életemben,és hirtelen annyi hormont kapjon a szervezetem...kicsit félek!:S De ha azt mondjátok, hogy sok esély van rá, akkor inkább nem kockáztatok és holnap felíratom!
2010. ápr. 11. 10:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Így nagyon kevés az esélye, hogy teherbe ess még akkor is ha a barátod beléd élvezett, mivel nem termékeny az időszakod.


nézz át egy naptármódszert és megérted.


Szerintem ne vegyél be 72 órásat.

2010. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A naptármódszer szart sem ér... Tudod hány emberről hallottam már akik ilyen módszerrel boldog anyukák? Maga a biosztanárom mondta hogy menszesz után 1 nappal szexelt és úgy született Bence a kisfia. Mindenképpen vegyél be... Ha 21 éves vagy akkor már felérhetnéd ésszel ha belédélvez ( bár most nem a saját akaratodból) lehet akármilyen dátum időpont stb.. a teherbeesésnek nagy esélye van! De minek teszel fel kérdést ha úgyis csak a számodra tetsző válasz létezik? Jólvan ne vegyél be.. Remélem én leszek a keresztanyja!
2010. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szerintem fuss el 72 órásért vhova, még mindig jobb mint egy abortusz..
2010. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Be fogom venni a tablettát!Nem akarok egy hónapon keresztül idegeskedni,hogy most mi lesz:S
2010. ápr. 11. 10:30
 8/14 lacikaaaaa ***** válasza:
Haho,hát vegyél tesztet.És akkor kiderül hogy teherbe estél-e vagy sem.
2010. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10:58

Hahó, de okos vagy ... Terhességi teszt az aktus után min 2 héttel mutatja ki a terhességet. Hahó, okostojás!

2010. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem kétszer kellett ilyet bevennem, nem vagyok rá büszke, de az ég világon semmi bajom nem lett tőle!

Az elsőnél a leghalványabb változás sem történt a menzeszemben, a másodiknál annyi, hogy utána egy héttel megjött plus rendes időben is, azota is normális.

2010. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!